Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamowanie i suk


Gość zbuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kieruję następujące zapytanko:

w ostatniej fazie hamowania, kiedy samochód staje całkowicie słyszę wyraźny stuk w przedniej (chyba) częsci wozu

co to?

dodam że mam świeżo (ok 900km) wymienione tarcze wentylowane Brembo i klocuszki Ferodo Premier, a 3000 coś było robione na przednim zawieszeniu (końcówki czy coś)

 

Stuku nie ma jeśli samochód w ostatniej fazie wyhamuję bardzo delikatnie. Zgrzyt czy stuk słychać również w momencie naciśnięcia gwałtownie hamulca kiedy samochodzik zaczyna się delikatnie toczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem f*ck

A przecież 7 miesięcy temu samochód przeszedł pierwsze badania tech w kraju i było wsio ok... Czyżby 7 miechów + polskie dziurska i już?

Amory - podpowiedzcie zatem jakich szukać cena/jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem f*ck

A przecież 7 miesięcy temu samochód przeszedł pierwsze badania tech w kraju i było wsio ok... Czyżby 7 miechów + polskie dziurska i już?

polskie drogi(raczej coś drogopodnego) potrafią zdziałać cuda niestety jeśli chodzi o trwałość zawieszenia :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie tez jestem na etapie kupna kompletu amortyzatorow, bardzo bym chcial kupic bilsteiny B6 ale nie robia ich do sunniaka, pisalem maile do fimry ktora podobno przerabia B6 na kazdy samochod ale nie odpisuja, chyba bede zmuszony kupic zwykle bilsteiny B4 (gazowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...