Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie świece


Gość blet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, wiem że temat się przewijał niejednokrotnie na forum,ale są różne zdania. Chodzi mi o świece a ściślej -czy mogę założyć świece NGK BKR5EY 11 do P11, 97r. pojemność 2.0? Z tego co widziałem polecacie oznaczone numerem 6 a czy moze być ta 5. Kupiłem już te świece i zastanawiam się czy je założyc

Z gory dzieki za info aha zapomniałem dodać ze primerka zagazowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu: Zgodnie z katalogiem do tego silnika i do gazu pownny byc świeczki Bosha. Ale znowu nie chcę się mądrzyc. Możliwe, że na tych Ngk-ach też pofrunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, wiem że temat się przewijał niejednokrotnie na forum,ale są różne zdania. Chodzi mi o świece a ściślej -czy mogę założyć świece NGK BKR5EY 11 do P11, 97r. pojemność 2.0? Z tego co widziałem polecacie oznaczone numerem 6 a czy moze być ta 5. Kupiłem już te świece i zastanawiam się czy je założyc

Z gory dzieki za info aha zapomniałem dodać ze primerka zagazowana

 

Witam

 

Napisz jeszcze tylko jakiej mocy masz ten silnik??

Według IC wychodzi ze silniki o mocy 115KM i 131KM powinny mieć BKR5EY 11 a silnik o mocy 150KM BKR6EY 11.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co masz mogą być świece ale musisz zmniejszyć przerwę jak chcesz dobrze śmigać na gazie (fabrycznie mają 1,1 z tego co pamiętam ) .

Proponuje coś około 0,8 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co masz mogą być świece ale musisz zmniejszyć przerwę jak chcesz dobrze śmigać na gazie (fabrycznie mają 1,1 z tego co pamiętam ) .

Proponuje coś około 0,8 .

 

Tak chyba zrobię, do następnej wymiany mam nadzieje ze nic się nie stanie. Co do tej mocy to mój kolejny problem. NIe mam nigzie zapisu w papierach jakiej mocy silnik ma moja primerka. Próbowałem użyć tych vin dekoderów. Wszystko pięknie pokazujeale nie pokazuje jaka jest moc. Odszyfrowało, że mam silnik SR20DE ale i te silniki były produkowane z różnymi mocami, prawda. Czy są dostępne, programy mogące coś powiedzieć o silniku na podstawie jego numeru??. Wiem ze jest program autovin ale płatny więc nie ma szans. Nissan fast nie pokaże ile mocy ma silni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...