Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera p11 a centralny zamek


Gość Konrad_007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konrad_007

Witam

Mam nissana primerę p11 GX 1.6 98r i jest centralny zamek ale z kluczyka; chciałbym mieć zamykanie z pilota więc zakupiłem na allegro taki zestaw : http://allegro.pl/item863663813.html czy to wystarczy abym mógł z pilota sterować centralnym zamkiem ??? jeśli tak to gdzie powpinać te moduły w ogóle ?? bo nie bardzo wiem jak za to się zabrać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli jest to pełen moduł sterujący centralnym zamkiem (tzn.nie uszkodzony :) ) to powinno wszystko grać, ale to różnie bywa.

Zamień sterownik z tym co masz w aucie, znajduje się on za plastykiem obok nogi przy sprzęgle, plastyk ściąga się przez odkręcenie małej plastykowej nakrętki i odciągnięcie plastyku.

Z wyjmowaniem wtyczki ze sterownika uważaj aby nie wyrwać pinów.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli jest to pełen moduł sterujący centralnym zamkiem (tzn.nie uszkodzony :) ) to powinno wszystko grać, ale to różnie bywa.

Zamień sterownik z tym co masz w aucie, znajduje się on za plastykiem obok nogi przy sprzęgle, plastyk ściąga się przez odkręcenie małej plastykowej nakrętki i odciągnięcie plastyku.

Z wyjmowaniem wtyczki ze sterownika uważaj aby nie wyrwać pinów.

Powodzenia

A czy mogę prosić o foto tego modułu sterującego?

Mam problem taki,że raz centralny działa,a raz nie działa.kierunki po naciśnięciu pilota działają,więc....chciałbym obejrzeć moduł.

I nadmienię,że mam wersją angielską P11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...