Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

do 3 tys ciagnie a potem kupa


filtron1

Rekomendowane odpowiedzi

Do 3 tys ciagnie a potem kupa na benzynie tylko szarpie na LPG smiga az miło co jakis czas smigałem tez na PB zeby nie zagazowac silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa , końcówki wtryskiwaczy , pompka paliwowa

 

Jak na gazie jeździ to szukał bym problemu w układzie paliwowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nightstalker

Jeżeli pada pompa paliwa, to na ogół jest to słyszalne poprzez wydawanie przez nią dziwny odgłosów.

 

Ja bym stawiał na wtryski,gdyż przy gazie lubią się zapiekać, a jeszcze jak jakiś "mądry mechanik" zrobi odłączenie pompy paliwa po przełączeniu na gaz to są to na 100% wtryski, ale wymiana filtru paliwa nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat bo mam podobny problem <_<

Tylko ze ja w silniku 2.2 di i mi zaczyna zamulac przy 2 tysiacach.

Napisze jaszcze ze jechalem do domu 13 godzin i nic sie nie dzialo.Zostawilem auto na mrozie z niewielka iloscia paliwa ale na drugi dzien pojechalem zatankowac do pelna i juz w nastepny dzien wlasnie zaczelo szarpac <_<

temperatura utrzymuje sie caly czas na minusie......

Prosil bym o jakies porady.Co moglbym zrobic/sprawdzic samemu? moze od cos z filtrem paliwa???

pozdrawaim i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boges - przeczyść wtryski preparatem STP, ogrzej samochód i filtr paliwa, spuść wodę z filtra paliwa, do paliwa dodaj depresator. Mnóstwo tego typu porad na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...