Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze do pathfindera


labs4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Już gdzieś kiedyś o tym pisałem, jak przejrzysz moje posty to zobaczysz jak wygląda temat z chlapaczami z Allegro za 150 zł. Do dnia dzisiejszego jestem bardzo z nich zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj chlapacze na tył do R51 cena 49zł+ kurier 20zł

Na allegro sprzedają komplet 4 szt. za 100zł, 120zł ale z kazdym można się dogadać o dwie sztuki. Ja tak zrobiłem i nie było problemu. Chlapacze już wysłane.



Chlapacze doszły. Zamontowałem, żadnej filozofi. Ale produkt oceniam na 6,5 w skali na 10. Łatwy montaż, materiał dość ciekawy ale z wyglądu trochę wieje sandałem.

Pathfinder to masywny samochód. Prawie czołg, a chlapacze swoim designem trochę niepasują. Ale miało być praktycznie i jest. Jutro wrzucę fotkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz gdzie te "chlapaczo sandały" klepią? W Ostrowie jest firma gumex ale klepią tylko te uniwersalne, raz ze są za krótkie to trzeba sie konkretnie bawic w wycinanie gumy... mam na tyle założone i chętne zmienię na jakieś fajniejsze w sensie dłuższe :P

 

Dobra już wiem jest więcej tych firm u nas i one mają w ofercie te dłuższe chlapacze hehe muszę podjechać kiedyś przy okazji i zapytać o cenę dla "miejscowego"

Edytowane przez MACK17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez sa uniwersalne ale po naciągnięciu ich na błotnik pasują idealnie. Są długie. Tylko trochę za cienkie profilem do patha. Ale robotę robią. Mam kiepski dojazd do domu dużo błota. Bez chlapaczy miałem zabłocony tylni zderzak. Po zamontowaniu czyściutki nawet przy agresywnym bieżniku który wiadomo zbiera błoto. Dlatego polecam pod względem praktycznym. A pod względem wizualnym tak 50/50- kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie chlapacze to nie tuning to konieczność:D heh kiedyś babcię zawoziłem do rodziny też błotnisty teren w dodatku troche pstro w głowie mi sie zrobiło sandał w podłogę i zapomniałem że babcia jak wysiada to sie tak zsuwa z fotela nogi w bok i o progi hop siup i na ziemi (starsza kobieta nie ma juz sprawnosci:p) zanim wysiadla to szukałem jakiejś szmaty zeby wytrzeć chromowane rurki bo grubo na nich było błocka, oponki mam hankook dynapro atm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę temat... na ale...drogo pełno podrób wiejących sandałem. Path fajnie prezentuje się bez chlapaczy niemniej mały deszczyk i drzwi oraz tylny zderzak cały "urąbany". Auto kupiłem bez chlapaczy więc temat jest do ogarnięcia przed jesienią. Myślałem o oryginałach ale teraz to już pewności nie ma że w serwisie nie sprzedadzą Ci sandała za cenę oryginału. Może coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...