Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11.144] spadające obroty


DINO

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie,

sprawa wygląda tak:

wymieniona sonda, świece, po zdjęciu węża odpowietrzającego, którym połączona jest pokrywa zaworów i dolot, zakorkowanie otworu w dolocie wszystko jest ok, po założeniu powtórnie na swoje miejsce, znowu raz na jakiś czas obroty potrafią spaść prawie do zera przy wrzuceniu na luz.

może jakieś propozycje :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okraglaczek

Ja tez mialem problemy z obrotami, jedynie co pomoglo to podkrecenie sruby od przepustnicy ustawilem nią obroty na 850-900 i jest ok!Dodam tylko ze po wymianie przeplywki tez nie pomoglo jedynie po wymianie auto odrzylo

post-696-1262681605,9541_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takie to ja mam teraz także chyba nie to poza tym jak pisałem po zdjęciu odmy i zaślepieniu otworu jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takie to ja mam teraz także chyba nie to poza tym jak pisałem po zdjęciu odmy i zaślepieniu otworu jest ok

 

 

W zwiazku z tym ze mam takie same objawy...czy moglbym prosic o zdjecie o jakie wężyki odpowietrzajace chodzi i streszczenie jak to zrobic???

Sa jakies roznice po zmianie sondy i swiec w pracy auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonda kiedyś już szwankowała po wymianie zmniejszyło sie zużycie, hmm może wróciło do normy, od przepływki do przepustnicy idzie rura gumowa karbowana i od strony pokrywy zaworów ma wejście, którym jest połączona z pokrywą zaworów i to było rozłączone i zaślepione a od pokrywy zaworów leżało sobie luźno. jak strzele fotkę albo znajdę to podeśle.

 

 

http://www.fotosik.p...v6b6n67rdh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siemka,

Widzę że temat ogólnie znany. Dziś kilka razy moja premka zgasła.

Mam ją od niedawna więc nie wiem jak było wcześniej no ale jak jest rozgrzana to ma takie spadki. Tyle że dziś już zaczeła gasnąć.

Od czego zacząć? dodam że mam cały czas obroty międzi 5000 a 6000. Jakie powinny być? Bo może tylko śrubkę podkręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przepustnica do przeczyszczenia, potem ustawienie obrotów biegu jałowego i powinno pomóc.

 

Ano i jeszcze warto sprawdzić dolot, czy szczelny na łączeniach i nie ciągnie gorącego powietrza znad silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...