Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grill w P11 taki jak w G20?


Gość Stranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stranger

Ostatnio rozmawiałem trochę z jednym naszym klubowym kolegą na temat ewentualnych przeróbek naszych P11 i podrzucił mi fotkę amerykańskiej G20.

Tak sobie pomyślałem, że mają ładniejsze grill'e z przodu. Może ktoś z Was próbował wyciąć całą dziurę zamiast dwóch "nerek" i wstawić albo oryginalny grill z G20 albo siatkę?

Mają też dużo fajniejsze IMO lampy tylnie. Niestety hatchback'i u nich nie istnieją, a od sedana nie pasują.

Poniżej przykłady rzeczy o których mówiłem:

 

shots5small.jpg

 

shots8small.jpg

 

 

P.S. Fajny ma napis pod prawą tylną lampą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tym myslalem jakis czas temu ale stwierdzilem ze nie bede cial blachy :wink: iskry ew moge krzesac :lol: wydaje mi sie ze jest troche inaczej tloczona ale nie jestem pewien. ciagle siedze i studiuje wszystkie g20-tki jakie zobacze. jak dobrze poszukac to jest tego masa. ten siateks mi sie nie podoba i te brewki tez.... myslalem o sciagnieciu oryginalnego z g20. najbardziej mnie wk.... to ze w stanach wszystkie 20-tki maja kit z GT :evil: ja teraz kombinuje nad obnizeniem optycznym i z paroma detalami stylistycznymi. zobaczymy jak sie sprawy potocza....

 

pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
najbardziej mnie wk.... to ze w stanach wszystkie 20-tki maja kit z GT :evil:

Może dlatego, że tam znaczna większość to GT'ki ;) U nas jak Coobcio zmontował pierwszą w Polsce Primerę Turbo to była sensacja, a jak przestudiować autka użytkowników g20.net to dobra połowa userów ma gwiżdżące turbo pod maską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mow :wink: jak widze je z przodu i w polowie swieci pod zderzakiem IC to mnie dopiero strzela :!: tylko wejdz na ebay i zobacz po ile tam sa graty do wozow :evil:... co za swiat.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam żadnej siatki w grill. po pewnym czasie robi się to czarne, i z bliska wygląda jak wiejski tuning. miałem coś w tym stylu w poprzednim aucie, i było fajnie, ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. ostatecznie wywaliłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do srebrnego czarna siatka terz dobrze pasuje.

Ps. jeśli ktoś się zdecyduje na przerobienie maski jak na zdjeciu, moge wyrżnać taką ładną dziurkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta cięta blacha i wstawiona siatka. Najładniejsze rozwiązanie do P11 (według mnie) jakie znalazłem to cos takiego:

 

Grill japońskiej firmy Impul (oferują inne ciekawe części do P11 np. licznik wyskalowany do 280km/h)

18sj1.th.jpg

 

Na aucie wygląda to tak:

29qn.th.jpg

 

31yg.th.jpg

 

41vm.th.jpg

 

 

Link do ich strony www.impul.co.jp niestety po japońsku, ale drogą dedukcji można cos wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
Nie podoba mi się ta cięta blacha i wstawiona siatka. Najładniejsze rozwiązanie do P11 (według mnie) jakie znalazłem to cos takiego:

Grill japońskiej firmy Impul

 

Aleście się uczepili tej siatki i wyżynanej dziury.

Po pierwsze nie chodziło mi o samą siatkę, tylko o jednoczęściowy grill, taki właśnie jak np proponuje firma Impul ( jak zapewne zauważyliście że ten też ma siatkę ). Znam te wyroby, są dość popularne wśród angielskich tunerów Nissana, a dostępne choćby w Niemczech.

A po drugie tu nic nie jest wycinane, bo G20 ma fabrycznie właśnie jednoczęściowy grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie tu nic nie jest wycinane, bo G20 ma fabrycznie właśnie jednoczęściowy grill.

 

Nie jest wycinane, grill jest jednoczęściowy, ale jest środkowe wzmocnienie, którego można się pozbyć, bo widać je spod grilla. Widać to w tym czarnym G20, w P11 jest prawdopodobnie podobna konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...