Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Primera P10


Gość zwiro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczace samochodu marki Nissan Primera P10. Z jakich marek samochodów pasują części do mojego auta ? Chodzi mi o lampy przednie, tylne, amortyzatory, koła,zderzaki itd.itp...

 

P.s

Przepraszam jesli dodalem temat do zlego działu (jesli coś jest nie tak prosze o przeniesienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może z nissana P10 :dribble: a reszta to nie marki samochodów tylko producenci :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczace samochodu marki Nissan Primera P10. Z jakich marek samochodów pasują części do mojego auta ? Chodzi mi o lampy przednie, tylne, amortyzatory, koła,zderzaki itd.itp...

 

P.s

Przepraszam jesli dodalem temat do zlego działu (jesli coś jest nie tak prosze o przeniesienie)

 

sprezyny tył nubira kombi

poduszki amorów przód od p11 podejdą amorki zreszta chyba tez

ale jak masz tego dużo do wymiany to lepiej zakup jakiegoś "angola" bądz coś z polski w dobrym stanie tyże że puknięte :) taniej ci wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Przednich się nie dostanie. Pozostaje malowanie białych.

Ewentualnie z Japonii można ściągnąć pomarańczowe ale z tym ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki

Czy dolozenie chipa tego z allegro ktory daje 20/30 koni i lepszy moment obrotowy do primery p10 2.0(115km) doje cos czy lepiej nie inwestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...