Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

silnik/problem/odpalanie


Gość kamilkatowice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilkatowice

Witam,

problem dotyczy odpalania pojazdu. Przekręcam kluczyk do końca auto powinno odpalić a nic się nie dzieje, tak jakby umarł. Zdażyło mi się to raz w wiśle wyłączylem auto próbowałem zapalic pare razy. Po kilkanastu minutach auto odpaliło normlanie. I dziś znowu zatankowałem auto wsiadam chce odpalic a tu nic cisza i po paru minutach dopiero odpalil. Dziwi Mnie ta sytuacja gdyż taknuje na BP95 bo wiecej mu chyba nie trzeba. hmm czy komuś zdażyło się coś podobnego

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalllo

Ale generalnie rozrusznik kręci czy nic się nie dzieje ?? Może masz problem z Akumulatorem ? Najlepiej zgłoś się do serwisu bo to nowe Auto (tak mi się wydaje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tak miałem jak odbierałem samochód z salonu. Nie wiedziałem, że trzeba wcisnąć hamulec, inaczej stacyjka nie zostanie odblokowana (przynajmniej tak jest przy inteligentnym kluczyku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilkatowice

Ale generalnie rozrusznik kręci czy nic się nie dzieje ?? Może masz problem z Akumulatorem ? Najlepiej zgłoś się do serwisu bo to nowe Auto (tak mi się wydaje )

 

 

 

Akumulator działa gdyż wszytko swieci. wyczytalem w starszych tematach ze wina tego może byc alarm który jest zmaontowany w QQ tzw CObra. Co do tego hamulca to nie wiem wciaskalem i sprzegla o i gaz i hamulec i nic po pewnym czasie odpalil....

 

Prosze tych ktorzy mieli ten problem jak sobie z nim poradzili ?? jakie kkroki poczynili zeby bylo wszytko ok czy serwis czy co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator działa gdyż wszytko swieci. wyczytalem w starszych tematach ze wina tego może byc alarm który jest zmaontowany w QQ tzw CObra. Co do tego hamulca to nie wiem wciaskalem i sprzegla o i gaz i hamulec i nic po pewnym czasie odpalil....

 

Prosze tych ktorzy mieli ten problem jak sobie z nim poradzili ?? jakie kkroki poczynili zeby bylo wszytko ok czy serwis czy co:)

 

ja mam podobny problem - zdarza się to dość rzadko - u mnie pomaga otwarcie i zamkniecie przedniej klapy , po tej operacji auto odpala. Nie mam czasu teraz jeździć po serwisach, ale zgłoszę to pewnie w czasie przeglądu. Wydaje mi się że jest to jakiś problem z alarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...