Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skrzynia biegów


cygi812

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

 

jestem posiadaczem terranoI 2.7 td 90r problemem jest już kilka krotne wyskoczenie chyba 3i4 biegu przy holowaniu drugiego

samochodu biegi wyskoczyły na przełożeniu tylko i wyłącznie 4l dodam ze parę miesięcy temu zmieniłem ramę skrzynia była robiona też zdaje się ze łożyska i kompletne sprzęgło co może być przyczyną? za duże obciążenie,czy może źle wrzucony bieg,czy czeka mnie ponowny remont.Biegi wchodzą płynnie,nic nie zgrzyta,nie hałasuje,czasami jest problem z biegiem wstecznym,ale to niby problem tych skrzyń.Proszę o jakąś poradę co może być przyczyną(2''lift opony 32)Wszystkie informacje na temat tych skrzyń serwis,naprawa,schematy wszystko co się może przydać

 

Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 32 11.5 r15 Bridgestone 50na50 rama jest podniesiona dokładnie 5.6cm z przodu podcięte nadkola o jakieś 5 cent na upartego by weszły 33 12.5 r 15 drążki skrętne maja jeszcze duży zapas ponawiam prośbę na temat skrzyń biegów 2.7 Następnym razem dorzuce jakieś foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...