Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

blokada (spinka)klamry pasa bezpieczeństwa


krosman

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można kupić plastikowy zatrzask (spinkę)montowaną na pasie w celu nie opadania klamry pasa podczas jego odpinania i zwijania się na bęben. W moim nissanie tego zapięcia brakuję od strony kierowcy czyli w miejscu najczęściej eksploatowanego pasa. A może jakiś zamiennik lub coś podobnego co spełniło by swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś z ciekawości ile takie coś kosztuje w ASO? Ja zgubiłem kiedys korek od wlewu płynu do spryskiwaczy, szukałem na allegro a okazło się, że w nissanie oryginalny kosztuje 20 zł. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą czarną spinke do grilla 7 złotych???,ja takie (moze nie takie same ale różnicy nie ma)spinki kupiłem po .70gr w sklepiku prywatnym sprzedającym części do skody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ale po spotkaniu z sarenką kilka pękło, po prostu chciałem mieć oryginalne :rolleyes: samochód był nowiutki chyb pół roku nie miał, człowiek był uczulony na takie rzeczy :D . Teraz kupiłbym po prostu te za kilkadziesiąt groszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ASO spinek takich nie posiadają, należy kupić cały element pasa. Natomiast te spinki które proponujecie z allegro nie będą się nadawać. Widzę, że ze zdobyciem tak małej idrobnej rzeczy może być problem. Zostanie przeszycie jakiegoś guzika, który będzie stopował klamrę pasa lub kupienie stopera pasa jako element tuningowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...