Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wymiana zewnętrznej klamki


Gość Freemaker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kilka dni temu moja żona urwała klamkę od strony kierowcy. Kupiłem sobie nową klameczkę i chciałbym ją teraz wymienić. Rozebrałem tapicerkę ale nie wiem jak w najprostszy sposób ją wymienić. Z tego co zauważyłem bez łamanych kluczy nasadkowych się nie obejdzie bo trzeba prawdopodobnie odkręcić dwie nakrętki od środka ale czy coś jeszcze?? no i ściągnąć cięgno. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam że P11 nie różni sie od P10 więc tylko te dwie śruby i cięgło a klucze nie muszą być łamane, tylko rurkowe długie, powinieneś mieć otwory w szkielecie drzwi na wysokości tych nakrętek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną dziurę mam na wprost nakrętki a drugą niestety nie i dlatego potrzebny mi jakiś łamany klucz. Jeśli tylko te 2 nakrętki trzeba odkręcić to luzik. Myślę że sobie poradzę.:)

Dzięki za szybką odpowiedź.

Edytowane przez Freemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak 'G.Adam' powiedział.. nie potrzeba cudownych narzędzi tylko trochę spokoju i gimnastyki ręki :) ja wymieniałem 4 w swoim aby mieć pod kolor nadwozia i dałem radę a z tyłu jest gorzej niż z przodu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

i co wymieniłeś tą klamkę?!

Nie no pewnie jeszcze nie wymienił i wsiada do auta od strony pasażera :dribble:

Edytowane przez Sznurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie jeszcze nie wymienił i wsiada do auta od strony pasażera :dribble:

 

haha:)pewnie tak!

a tak na powaznie, to tez urwala mi sie klameczka i kupilem nowa. jednak dojscie do tej dalszej srubki wydaje mi sie niemozliwe!

a mi nawet z ta zlamana udaje sie wsiadac normalnie od str. kierowcy tylko oblesnie wyglada samochod ze zlamana klamka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi się dać nie ma opcji takiej że się nie da , sam miałem wątpliwości co do dostania się do siłownika drzwi ale dało rady :)

 

Chwile trzeba pomyśleć i idzie wszystko zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi się dać nie ma opcji takiej że się nie da , sam miałem wątpliwości co do dostania się do siłownika drzwi ale dało rady :)

 

Chwile trzeba pomyśleć i idzie wszystko zrobić

 

Tak tak wiem, z tym że, teraz już się ściemniło i nic nie wymyślę przysiąde jutro po południu to może coś wymyślę.

Jednak jeżeli ktoś by miał jakiś "opatentowany" sposob to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...