Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Primera xenon


Gość mlodykulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Smoczaty

Opcją jest założenie nowych kompletnych lamp (nowe w JapanMoto 2983PLN netto sztuka !! :blink: ) z układem samopoziomowania (silniczkiem) i przetwornicami ale oczywiście można w necie znaleźć taniej.

Przy ksenonach wymagane są również spryskiwacze a to już większa zabawa bo dochodzi pompka wysokociśnieniowa...

podsumowując - jeżeli ma to być zrobione tak jak Pan Bóg i Urząd Komunikacji przykazał to chyba gra niewarta zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem ładnie- świeci raczej kiepsko - oślepia okropnie

 

zamontowane w soczewkach nie oślepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

przestan stopily mi sie kable i koncowki

 

mam u siebie zamontowane hid-y już ponad dwa lata nic się z nimi nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan stopily mi sie kable i koncowki

 

Absolutnie i w żadnym wypadku nie miały prawa.

HID świeci dwa razy jaśniej a przy tym pobiera sporo prądu mniej, a wiec nie ma bata- ciepła wydzielać musi również mniej. Fizyki nie oszukasz.

 

Wieć jak miało się cokolwiek stopić, jeśli żarnik wydziela wyraźnie mniej energii cieplnej niż zwykła żarówka?

JAk miały się potopić kable, skoro xenon bierze mniej prądu niż zarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez mysle nad xenonem do p11 i mam taki pomysl kolega to juz przerabvial w innym aucie podobno nasze lampy da sie wypolerowac zeby bylo przezroczyste mowie o kawalku tutaj gdzie jest swiatlo mijania potem trzeba kupic soczewke moze byc oryginalna xenon albo bi-xenon najlepiej z oryginalnymi przetwornicami albo zwykla soczewke i kupic hidy do tego potem elektryk to popodlacza soczewke wklei zeby wszystko ladnie wygladalo dzialalo poziomowanie ze srodka itd i chodxzi super cena okolo 700 zł za wszystko przerobienie zstanawiam sie nad tym wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...