Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[B12/N13] Amorki ALKO


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

musze wymienic amorki z tylu w n13 i warsztacie powiedzial mi z alko z montazem 315zl oczywiscie za sztuke . oplaca sie ? pojezdze troche na nich? moze ktos je ma zalozone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no to pewnie sa to kolumny wydaje mi sie ze cena nie jest bardzo zla ale to zalezy ile takie amorki kosztuja w sklepie, mi sie obilo o uszy ze wymiana amorka (calej kolumny MacPersona) to koszt do 100zl od sztuki , a jesli chodzi o alko to u mnie w cz-wie jest taki spec od amortyzatorow a wlasciwie firma facet sie zajmuje tylko tym regeneruje, wymienia wklady, rozcina kolumny, dotacza jak cos trzeba, to powiedzial ze oni proponuja do wymiany amorki firmy ALKO a do mojego N14 chcial od sztuki 370zl za gazowo-olejowy a za olejowy ok 340zl ale nie pamietam juz czy to z wymiana czy tylko za same amorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poweim Ci że za KPL amortyzatorów ALKo Gazowych do Skoda Octavia (przód + tył) krzykneli mi 690zł, ponoć do japońców nie mieli w tej hurtowni.

315zł wydaje mi się drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te ceny amorków są nieźle zróżnicowane, np. za KYB chcieli u mnie od ponad 250zl do ponad 400zl, ja w cz-wie najtansze tylne jakie znalazlem to sachsy za 235 sztuka olejowe a czas realizacji byl 2 dni, a generalnie to wybór totalne zero i ceny kosmiczne a obdzwonilem wszystkie sklepy, a jeśli juz mieli to sie okazywalo ze moze za tydzien sciagna albo za 2 tygodnie albo wogole, normalnie paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro lupiłem BOGE'a na tył do N15 za 135 PLN/sztuka(gazowe) i też da się jeździć ;-)

Znalazłem gościa co ma KYB za 170 (tył), jak jesteś zainteresowany to daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na za BOGE`a olejowe o ile dobrze pamietam gosc chial w sklepie 250zl z terminem realizacji ??? :D:D,

no a 135 to dobra cena a u mnie jak na razie z tylu siedza sachsy olejowe(2 lata gwarancji tylko zanjomy mechanik musi mi na gwarancji sie wbic) :D:D, a jesli chodzi np o osłony z odbojami to kupiłem MONROE`a (komplet na tył) za 80zl po znizce ze 100zl, chyba dobra cena bo za uniwersalne chcieli 35zl od sztuki

co moge jeszcze napisac to kupilem sprezyny na tyl do n14 sedan 1.6

standardowki nie wzmacniane po znizce ze 140 za 113zl od sztuki, produkcja jakas niemiecka, no a czego nie moglem dostac to gumowe podkladki pod sprezyne w dolnej czesci i pod kielich i lozysko(zostal tylko serwis nissana) wiec sobie darowalem a starych wogole nie bylo byly tylko gorne podkladki pod sprezyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...