Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modifikator plus


Gość jachu308

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sądzicie o preparacie "MODIFIKATOR PLUS" lub innych podobnych preparatach. Chciałbym zastosować go w swoim aucie

, może ktoś stosował coś takiego i jakie są tego efekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na ten temat gdzies na forum. Ogolnie to nie słyszałem ani jednej pozytywnej opinii an temat takich preparatów no chyba że była w reklamie. Po pierwsze skoro są takie códowne dlaczego nie sa od razu dodawane do olejów. Moim zdaniem ściema która można włożyć między bajki (podobnie jak nie wymienianie oleju przez cały okres eksploatacji auta i magnetyzery obniżające zużycie paliwa) :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zimą do ropniaka najpierw leje denaturat ok 1 L a później jak już przyjdzie zima ta mroźniejsza na 60l wlewam 2-3l benzyny i narazie mi nie stwarza problemów ale miałem w zeszłym roku przypadek ,że po dolaniu "uszlachetniacza zimowego" zwarzyło mi sie paliwo i wytrąciła się parafina. Z jazdy D... komp pokazywał - 35C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ropy nie można dolewać denaturatu!

 

Nie wiem dlaczego, ale straszną zupę robi. Benzyny tak, ale z denata barwnik się wytrąca od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ropy nie można dolewać denaturatu!

 

Nie wiem dlaczego, ale straszną zupę robi. Benzyny tak, ale z denata barwnik się wytrąca od razu...

 

Ale teraz robią denaturat bezbarwny:)A zupy nie miałem ,wlewam go poto aby wilgoć/wodę wyżucic przy spalaniu i powiem ,że problemów nie mam z odpalaniem jak i silnikiem. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...