Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Do czego ten schowek?


Gość Frost
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

4.jpg

 

Do czego generalnie jest przeznaczona ta 'dziura'? Za tym nie mam ścianki i nie wkładam tam nic bo wpadnie głębiej. Czy tam powinna być zaślepka czy coś ?

 

pozdrawiam

 

a mnie zawsze ciekawiło skąd się brały dwa rodzaje wyświetlania informacji na ekranie centralnym jak np u kolegi, ja mam drugą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

4.jpg

 

Do czego generalnie jest przeznaczona ta 'dziura'? Za tym nie mam ścianki i nie wkładam tam nic bo wpadnie głębiej. Czy tam powinna być zaślepka czy coś ?

 

pozdrawiam

 

W tym otworze był zamontowany mały schowek-ktoś go wymontował. Faktycznie ten otwór służy do montażu odtwarzacza DVD do obsługi U W A G A nie nawigacji lecz płyty DVD z mapami. Maty terenu Polski są badziewiaste , jest kłopot z ich uaktualnieniami, poza tym bardzo drogie .Szkoda zachodu - lepiej kupić nawigację przenośną 4,3 cala opartą na We 5 do tego AutoMapaXL. Ten otwór jest standaryzowany i idealnie pasuje tam np CB radio tzw. " do zabudowy".Demontaż jest łatwy , zdejmuje się całą budowę radia z klawiaturą .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie zastanawialem sie nad navi do mojej p12 ale nie mam pojecia ani pomyslu gdzie ja przypiac normalnie zrobilbym to na srodku szyby ale tu na srodku sa zegary i zajezdzalo by wiochą, btw pomyslalem o lewej stronie szyby bo tam w nocy mam strasznie ciemno przez to ze zegary sa na srodku , ale z 2 strony jak mam podlaczyc navi na kablu ktory idzie przez cala deske rozdzielcza do zasilania to tez mi to obrzydza:) tak wiec gdzie najlepiej przypiac navi w tym aucie by to wygladalo po ludzku>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...