Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy


Gość klakier2606

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klakier2606

witam mam taki problem.podszedlem dzis do x-trala nic go niepodgrzewalem.normalnie kluczyk w stacyjke swieczki sie zagrzaly i krece odpalil na 20sekund i zdech i tak pare razy.bateria zdrowa.dalem mu na chwile spokuj po okolo 10min zachodze wsiadam i przekrecam kluczyk a na desce nic sie nieswieci swieci sie tylko zielony znaczek.nic nie swieci kreci ale nie podgrzewa swieczek nie swieci sie esp znaczek silnika po prostu nic sie nieswieci co powinno przy odpalaniu.teraz moje pytanie co padlo lub jakis styczni czy bezpiecznik ale ktory sprawdzilem pobieznie ale spalonego nieznalazlem pozniej wszystkie przelece i sprawdze tylko gdzie szukac czy pod maska czy w kabinie?????????pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LaikManiek

Pomocy mam to samo, odpaliłem go o 7.00, o 9.00 nic nie zaświeciło silnik kręci i nie odpala, akumulator sprawny pewnie bezpiecznik ale który?

 

Sprawa załatwiona, mimo iż akumulator kręcił silnikiem to po doładowaniu tak na wszelki wypadek o dziwo silnik bez problemu zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...