Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Piersza awaria


Gość azuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy raz Micra nie odpaliła, miałem telefon od żony po jej pracy, że nie może włączyć silnika.Pojechałem z pomocą , okazało się , że akumulator jest słaby i musiałem odpalić na kablach ze swojego samochodu.

Mam pytanie do znawców czy akumulator do k 11 jest jakiś szczególny czy może kupię w każdym sklepie/warsztacie z akumulatorami.

Ile kosztuje taka przyjemność?

Samochód w tym miesiacy obchodzi 6 urodziny i podejżewam , że aqu rownież swoje 6 ur. choć ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to moze sie tak bardzo nie znam... ale chyba jak aku bedzie mial o duzo wiecej Ah niz przewidywany.... to alternator nie bedzie wyrabial z jego ladowaniem.... czyz tak nie jest przypadkiem? jesli sie myle to mnie poprawcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to moze sie tak bardzo nie znam... ale chyba jak aku bedzie mial o duzo wiecej Ah niz przewidywany.... to alternator nie bedzie wyrabial z jego ladowaniem.... czyz tak nie jest przypadkiem? jesli sie myle to mnie poprawcie...

Tak włśnie jest. Ale np. pojemność większa gdzieś o 10Ah nie zrobi większego wrażenia na alternatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden parametr akumulatora i jest to prad rozruchowy - w micrze raczej nie bedzie z tym problemu, ale tez nie powinien byc mniejszy od tego co byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...