Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obrotomierz przestał działać


Gość gajowyPH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem już na forum czy nie było podobnego tematu i nic nie znalazłem więc zakładam nowy.

Tak jak w temacie, dziś mój obrotomierz przestał działać, tzn wskazówka poszła energicznie poza skalę i w rezultacie wróciła na zero, tak już zostało. Po ponownym uruchomieniu auta wskazówka idzie na jakieś 6 tyś obrotów(wcześniej ok 8 tyś) a gdy tylko ruszę spada na zero i już nie działa, i tak jest prawie za każdym uruchomieniem auta, wchodzi na wolne obroty i spada na zero przy ruszeniu, nie mam pojęcia gdzie i czego szukać, może ktoś miał podobną sytuację, będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam.

Pojeździłem sobie teraz i zauważyłem że na wolnych obrotach w czasie postoju obrotomierz działa, wystarczy jednak ruszyć i znów leci w dól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem ale juz 2 rok z tym jezdze i nie zwracam na to uwagi, u mnie dodatkowo potrafi poskakac sobie w trakcie jazdy ale jak mowilem poki co nie ruszalem - mam inne rzeczy w pierwszej kolejnosci i calkowity brak czasu :/ Ale jak sie temat rozkreci to i ja bym skorzystal jesli ktos nakieruje co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...