Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z reduktorem


Gość Patka221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) jestem tutaj pierwszy raz nie wiem czy trafiłem na dobry dział z góry przepraszam. Mam problem :) Chodzi o Nissan Navara. Wjechałem do rowu miałem problemy z wyjechaniem włączyłem reduktor i kolega ciągnikiem pomógł mi wyjechać :) Od tej pory reduktor nie chce się wyłączyć. Czy mogło się coś zepsuć? co mam teraz z tym zrobić? Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) jestem tutaj pierwszy raz nie wiem czy trafiłem na dobry dział z góry przepraszam. Mam problem :) Chodzi o Nissan Navara. Wjechałem do rowu miałem problemy z wyjechaniem włączyłem reduktor i kolega ciągnikiem pomógł mi wyjechać :) Od tej pory reduktor nie chce się wyłączyć. Czy mogło się coś zepsuć? co mam teraz z tym zrobić? Proszę o pomoc :)

jesli wykluczyc to że nie wyłączyłeś reduktora w prawidłowy sposób, a mimo to dalej jest zapiety to cos na pewno sie zepsuło. moze podaj wiecej szczegółow. (jesli mowa o D40) przełącznik Lo jest elektroniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste koła, jedź do przodu lekkie ruchy kierownicą prawo lewo żeby naprężenie przenieść, jazda do tyłu podobnie, po kilku takich operacjach powinien reduktor zwolnić. jak nie to warsztat. Mi kiedyś też trzymał i nic nie pomagało, opisanymi sposobami udało się rozłączyć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste koła, jedź do przodu lekkie ruchy kierownicą prawo lewo żeby naprężenie przenieść, jazda do tyłu podobnie, po kilku takich operacjach powinien reduktor zwolnić. jak nie to warsztat. Mi kiedyś też trzymał i nic nie pomagało, opisanymi sposobami udało się rozłączyć. Powodzenia.

 

Dzięki za wskazówki :) Muszę to wypróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na wyswietlaczu lcd rysunek napedow mruga? a jesli tak to z jaka czestotliwoscia?

o ile pamietam przełączenie reduktora powinno sie odbywac na biegu neutralnym i przy zatrzymaniu samochodu, mozliwe, ze potrzeba jeszcze nacisnac hamulec i pamietac aby wyprostowac koła , ale to wszystko powinienes miec opisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...