Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytania Pathfinder 92r


Gość Mateusz_87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_87

Nissan Pathfinder 92rok

3.0 V6

Mam pytanie, czy auto posiada jakąś blokadę dyferencjału? Co to jest za przycisk "cruise", "cruise cont" Jeśli jest blokada jak się ją włącza? skrzynia biegów jest manualna, a druga skrzynia ma oznaczenia jak chyba w większości 2H(napęd na tył) 4H(napęd na tył+przód) N(czyli luz) oraz 4L czyli tył+przód+reduktor, no ale gdzie jakaś blokada? Nie za bardzo się na tym znam dlatego pytam bo niedawno kupiłem a już zdarzyło mi się że przez układ różnicowy nie mogłem wyjechać z zaspy.

Czy ktoś posiada w formie elektronicznej instrukcje obsługi do starego nissana pathfindera? Bardzo byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Pathfinder 92rok

3.0 V6

Mam pytanie, czy auto posiada jakąś blokadę dyferencjału? Co to jest za przycisk "cruise", "cruise cont" Jeśli jest blokada jak się ją włącza? skrzynia biegów jest manualna, a druga skrzynia ma oznaczenia jak chyba w większości 2H(napęd na tył) 4H(napęd na tył+przód) N(czyli luz) oraz 4L czyli wolne jazda, no ale gdzie jakaś blokada czy reduktor? Nie zabardzo się na tym znam dlatego pytam bo niedawno kupiłem a już zdarzyło mi się że przez układ różnicowy nie mogłem wyjechać z zaspy.

Czy ktoś posiada w formie elektronicznej instrukcje obsługi do starego nissana pathfindera? Bardzo byłbym wdzięczny.

4L to wlasnie reduktor, a cruse to zapewne tempomat(ustala stala predkosc z jaka jedziesz,przydatne na autostradzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...