Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan connect


kaczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kupuj... ze względu na booltucha do telefonu już warto, komputerek też fajnie gra... a mapa jak to mapa.... była i będzie niedokładna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj... ze względu na booltucha do telefonu już warto, komputerek też fajnie gra... a mapa jak to mapa.... była i będzie niedokładna...

booltucha to ma standardowo każde radio w nissanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto, bo to fajny sprzęt, pewnie że automapa fajniejsza, ale ten też jest OK, szybko działa, intuicyjna prosta obsługa, to że po angielsku to za bardzo nie przeszkadza, jest zintegrowany z autem, więc nie gubi tak łatwo zasięgu. Ja dostałem mojego za darmo i tym bardziej mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwrotnie. Z dołu do góry. Na teście był u góry. Zamawiałem juz zamontowany na dół i nie zwróciłem uwagi na odrywanie wzroku od drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko odebrane 8h temu...jak dla mnie NC bomba!.

Spr navi i wedlug mnie pracuje bardzo fajnie...nawet myŚlenice znalazl...tzn jak wpisywalem mys to wyrzucil mi myŚlenice...:)

CD OK, FM OK, NAVI OK...BT wypas na maxa ...jeszcze dwa dni i zabraknie mi darmowych minut..:)

Ogolna ocena 10/10. Warte swojej ceny.

 

pzdr,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamówiłem wersję QQ z Nissan Connect...i jestem pewien, że będzie super..tylko zastanawiam się dlaczego nie ma w nim polskiej wersji językowej... Napisałem w tej sprawie do nissan poland..ale oczywiście zbyli grzeczną odpowiedzią...że przekazali pytanie do właściwego działu....Co prawda mówi się, że wkrótce ma się ukazać polska wersja...ale czy tak będzie.... :( Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość A_Suchocki

Ja również zamówiłem wersję QQ z Nissan Connect...i jestem pewien, że będzie super..tylko zastanawiam się dlaczego nie ma w nim polskiej wersji językowej... Napisałem w tej sprawie do nissan poland..ale oczywiście zbyli grzeczną odpowiedzią...że przekazali pytanie do właściwego działu....Co prawda mówi się, że wkrótce ma się ukazać polska wersja...ale czy tak będzie.... :( Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje na ten temat?

 

 

W sumie to też byłem zaskoczony, bo myslalem ze bedzie w wersji polskiej, ale z czasem człowiek przyzwyczaja sie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie to też byłem zaskoczony, bo myslalem ze bedzie w wersji polskiej, ale z czasem człowiek przyzwyczaja sie B)

 

Poniżej odpowiedź z Nissan Poland na moje pytanie dotyczące Nissan Connect...

 

Szanowny Panie

Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Nissan.

W odpowiedzi na korespondencję elektroniczną z 21/02/2010, dotyczącą zapytania o polską wersję językową do Nissan Connect , uprzejmie informuję iż kolejna aktualizacja mapy przewidziana jest na czerwiec 2010 roku, natomiast jeśli chodzi o polską wersję językową mapy - przewidywany termin jej wprowadzenia to koniec 2011 roku.

Odnośnie rejestracji w programie Qx, wiadomość o niemożności rejestracji on-line została przekazana do odpowiedniego działu NSCEE. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że istnieje alternatywna możliwość rejestracji w w/w programie bezpośrednio u autoryzowanego dealera Nissan. W załączniku znajdzie Pan listę ASO Nissan wraz z danymi kontaktowymi.

 

Jestem ciekawy jaki będzie poślizg.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego wpadło mi w ręce...

 

Zamów nowego Nissana Qashqai do 31 marca. w pakiecie otrzymasz NISSAN CONNECT - zintegrowany system nawigacji, audio i komunikacji z 5-calowym dotykowym ekranem wyposażony w Bluetooth i kamerę cofania - za darmo.

 

http://www.cimlista-online.hu/emailmarketer/display.php?M=270921&C=468813ecef509e391f6f89387ea7cfb4&S=142&L=27&N=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo?

Gdzie jest ta informacja? Otrzymujesz w pakiecie, a ile pakiet kosztuje?

 

Jest tam link to rejestracji - po kliknięciu pojawia się informacja cytowana w powyższym mail'u.

Wiem tylko tyle ile przeczytałem na tej stronie... Trzeba by zadzwonić do salonu i wypytać o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta podobno dotyczy klientów lojalnościowych. Dzwoniłem do salonu. Niedługo będę znał więcej szczegółów to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalety NC można docenić dopiero w "starej Europie".

Jestem świeżo po tygodniowych nartach w Tyrolu z QQ.

Pokrycie dróg wzorowe / w Czechach gorzej- nie widział 2 lata temu oddanych odcinków autostrady/,komunikaty o korkach na zaplanowanej trasie podróży "na bieżąco" oraz proponowane objazdy sprawiają,że NC jest wart swojej ceny.

A jeszcze nienaganna współpraca z telefonem poprzez "bluetooth" oraz muzyka płynąca z systemu "BOSE" sprawiły ,że 2000km minęło jak jedna chwila.

Do wysokości umieszczenia ekranika trzeba się po prostu przyzwyczaić!

Także "wywalczone" lusterko samościemniające - też zwiększa komfort podróżowania.

A czy w Polsce będzie można zobaczyć te komunikaty na ekranie ?.- niestety NISSAN nie ma na to wpływu....

j.

Edytowane przez JACEK1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kielce44

Zalety NC można docenić dopiero w "starej Europie".

Jestem świeżo po tygodniowych nartach w Tyrolu z QQ.

Pokrycie dróg wzorowe / w Czechach gorzej- nie widział 2 lata temu oddanych odcinków autostrady/,komunikaty o korkach na zaplanowanej trasie podróży "na bieżąco" oraz proponowane objazdy sprawiają,że NC jest wart swojej ceny.

A jeszcze nienaganna współpraca z telefonem poprzez "bluetooth" oraz muzyka płynąca z systemu "BOSE" sprawiły ,że 2000km minęło jak jedna chwila.

Do wysokości umieszczenia ekranika trzeba się po prostu przyzwyczaić!

Także "wywalczone" lusterko samościemniające - też zwiększa komfort podróżowania.

A czy w Polsce będzie można zobaczyć te komunikaty na ekranie ?.- niestety NISSAN nie ma na to wpływu....

j.

 

A jak wygląda sprawa z dograniem map fotoradarów jak i skąd ściągnąć i jak wgrać ? Jesli wszystko jest w instrukcji to sorki ale niestety nie mam czasu wertować i szukać , więc jeśli ktoś już to robił i działa proszę o info jak szybko i bezproblemowo to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję sprawdzić kompatybilność telefonu Samsung C3050 z Nissan Connect? Generalnie wszystkie łączą się przez bluetootha z NC, ale pozostaje problem sciągnięcia z telefonu książki telefonicznej do NC. Jest to niemożliwe np. przy moim nowszym telefonie LG KF750, natomiast nie ma z tym problemu moja starsza Motorola W510. Z odpowiedzi jaką uzyskałem mailem od Nissana wynika, jakoby naprawdę niewiele telefonów było w pełni kompatybilnych z NC. Ale odnoszę wrażenie, że w Nissanie też do końca nie wiedzą co piszą, bo np. nawet nie zająknęli się na temat Motoroli W510, o której z autopsji wiem, że jest w pełni kompatyblina. Ponieważ moja żonka ma ochotę kupić Samsunga C3050, byłbym wdzięczny za informację od tych osób, które miały okazję wypróbować go w Qashqaiu z NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też byłem zaskoczony, bo myslalem ze bedzie w wersji polskiej, ale z czasem człowiek przyzwyczaja sie B)

 

Ostatnia informacja z centrali...być może polska wersja językowa NC będzie dostępna już w tym roku..ciekawe...B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia informacja z centrali...być może polska wersja językowa NC będzie dostępna już w tym roku..ciekawe...B)

Zlekceważyli klienta polskiego, który napędza sprzedaż i może zrobią wersję polską. Byle z dobrym pokryciem dróg i poprawioną wyszukiwarką.

Edytowane przez sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na QQ 1,5 dci I-WAY 09.03.10 i dopiero wczoraj dowiedziałem sie o możliwości darmowego nissana conect .Wysłałem wczoraj na zamieszczony link o darmowym nissan conect - czy mam szanse jeszcze cos zdobyć w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na QQ 1,5 dci I-WAY 09.03.10 i dopiero wczoraj dowiedziałem sie o możliwości darmowego nissana conect .Wysłałem wczoraj na zamieszczony link o darmowym nissan conect - czy mam szanse jeszcze cos zdobyć w tym temacie?

Jeśli podpisałeś umowę, na któej podana jest cena jaką zobowiązałeś się zapłacić za auto, to nie sądzę, żeby dealer opuścił te 3200 zł. Ale próbować warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na QQ 1,5 dci I-WAY 09.03.10 i dopiero wczoraj dowiedziałem sie o możliwości darmowego nissana conect .Wysłałem wczoraj na zamieszczony link o darmowym nissan conect - czy mam szanse jeszcze cos zdobyć w tym temacie?

 

Najpierw się zarejestruj i czekaj na losowanie. Negocjować będziesz jak Cię wylosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na QQ 1,5 dci I-WAY 09.03.10 i dopiero wczoraj dowiedziałem sie o możliwości darmowego nissana conect .Wysłałem wczoraj na zamieszczony link o darmowym nissan conect - czy mam szanse jeszcze cos zdobyć w tym temacie?

 

Jeśli się zarejestrowałeś na podstawie e-maila promocyjnego od nissana dotyczącego promocji "NC za darmo" (ja taki dostałem) to nie powinno być z tym problemu. Ja podpisałem umowę ok tydzień temu a później zweryfikowałem prawo do promocji. Dealer po otrzymaniu maila z Centrali przygotował drugą umowę z korektą ceny końcowej o te 3.200 zł. Radzę dzwonić na infolinię Nissana i to wyjaśniać - ja tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zarejestrowałeś na podstawie e-maila promocyjnego od nissana dotyczącego promocji "NC za darmo" (ja taki dostałem) to nie powinno być z tym problemu. Ja podpisałem umowę ok tydzień temu a później zweryfikowałem prawo do promocji. Dealer po otrzymaniu maila z Centrali przygotował drugą umowę z korektą ceny końcowej o te 3.200 zł. Radzę dzwonić na infolinię Nissana i to wyjaśniać - ja tak zrobiłem.

 

Zamawiałem QQ (podpisałem umowę) w lutym, rejestrowałem się w marcu... i według dilera oraz centrali jeśli uczyniłem to przed dniem obowiązywania promocji to nie obowiązuje mnie nowa marcowa oferta (NC gratis)... :( Zastanawiam się czy tak jest wszędzie, czy po prostu wszystko zależy od miejsca zakupu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...