Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

box dachowy


camo

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktoś uzywa i moze polecic jakis model bagaznika dachowego sprawdzajacy sie na pathfinderze. moze tez znajda sie jakies zdjecia jak to wyglada? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktoś uzywa i moze polecic jakis model bagaznika dachowego sprawdzajacy sie na pathfinderze. moze tez znajda sie jakies zdjecia jak to wyglada? :)

 

Jeżeli chodzi o bagażnik to kupiłem oryginalne poprzeczne belki pod zamocowane u mnie belki poprzeczne z napisem PATHFINDER. Super wygląda, nie ma potrzeby demontażu, nie huczy i wymaga specjalnych gumek za PLN 90 :o żeby cokolwiek założyć (jest bardzo "szczupły"). Box używam jedynej słusznej firmy czyli THULE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bagażnik to kupiłem oryginalne poprzeczne belki pod zamocowane u mnie belki poprzeczne z napisem PATHFINDER. Super wygląda, nie ma potrzeby demontażu, nie huczy i wymaga specjalnych gumek za PLN 90 :o żeby cokolwiek założyć (jest bardzo "szczupły"). Box używam jedynej słusznej firmy czyli THULE.

tez mam takie poprzeczki swietnie wygladaja, ale ciezko do nich znalezc jakies pasujące mocowanie, sa szerokie i waskie i do tego nie sa proste. te gumki to zwykle podkladki czy jakies zaczepy? pamietasz jaki masz model boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam takie poprzeczki swietnie wygladaja, ale ciezko do nich znalezc jakies pasujące mocowanie, sa szerokie i waskie i do tego nie sa proste. te gumki to zwykle podkladki czy jakies zaczepy? pamietasz jaki masz model boxa?

Zwykłe czarne gumy z otworem do przeplatania (grubość około 3-4 mm). Z rozpędu kupiłem ale można wykonać samodzielnie ;)

Modelu boxa nie pamiętam bo ma już 15 lat! Jak masz więcej kasy do dyspozycji to kup 1 duży na cały dach otwierany z obu stron. Boxy Thule wykonane są z ABS-u więc będziesz miał go wiecznie (ja swoim "wjechałem" kiedyś do garażu, zrobił się z niego naleśnik ale NIC się nie zepsuło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o bagażnik to kupiłem oryginalne poprzeczne belki pod zamocowane u mnie belki poprzeczne z napisem PATHFINDER. Super wygląda, nie ma potrzeby demontażu, nie huczy i wymaga specjalnych gumek za PLN 90 :o żeby cokolwiek założyć (jest bardzo "szczupły"). Box używam jedynej słusznej firmy czyli THULE.

pamietasz moze ile placiłes za te poprzeczki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietasz moze ile placiłes za te poprzeczki?:)

 

Tylko nie mów nikomu :lol: jakieś 1000 PLN. Cena horror za dwie alu-poprzeczki. Ale co jest do Pathfindera tanie... nawet napojenie go sporo kosztuje :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomcio15

Ja kupiłem poprzeczki aluminiowe w InterPack - maja specjalne duże, długie mocowania na relingi. Uważajcie na modele z allegro bo po prostu uchwyty nie dopinaja sie na relingach, a sprzedawcy piszą że są dedykowane do Patiego.

Do tych poprzeczek bez stresu mocujesz co chcesz- box, uchwyty na narty czy rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów nikomu :lol: jakieś 1000 PLN. Cena horror za dwie alu-poprzeczki. Ale co jest do Pathfindera tanie... nawet napojenie go sporo kosztuje :mellow:

 

 

Barwol nie martw sie, nie jestes sam :) ja tez cos kolo 1000 zl zaplacilem za poprzeczki haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebralem dzisiaj nowe poprzeczki do relingow z polskiej dystrybucji.

mialem juz oryginalne z USA, kupione z samochodem, ale poniewaz chce na jednym na stale zamontowac dodatkowe lampy wiec potrzebowalem drugi komplet :D

wymary sa identyczne jednak waga poprzeczek wyraznie sie rozni.

amerykanskie sa duzo lzejsze.

poprzeczki z USA sa wykonane z aluminim i maja wewnatrz wzmocnienie.

europejsaka wersja jest najwyrazniej stalowa i pusta w srodku.

ciekawe czy wytrzymaloscia tez sie roznia.

w instrukcji do nowych poprzeczek mam podane max 100kg obciazenia

 

 

post-21294-1269025225,9969_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...