Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

moduł elektryki zaczyna fiksować.


manix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem dziwne zdażenie,mianowicie po otwarciu samochodu z centralnego włączyły mi się światła mijania.po otwarciu drzwi zgasły.zamykam z powrotem nie zamkneło tyłu prawe drzwi.powtórka -nie zamknięty cały tył.zamknełem ręcznie a gdy wróciłem po kilku godzinach działa prawidłowo :blink: chyba będę musiał odwiedzić serwis. :(

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwne zdażenie,mianowicie po otwarciu samochodu z centralnego włączyły mi się światła mijania.po otwarciu drzwi zgasły.zamykam z powrotem nie zamkneło tyłu prawe drzwi.powtórka -nie zamknięty cały tył.zamknełem ręcznie a gdy wróciłem po kilku godzinach działa prawidłowo :blink: chyba będę musiał odwiedzić serwis. :(

 

 

Zdarzyło mi się dwa razy, żę po otwarcu centralnego zaświeciły się światła mijania. Było to w lecie . Od tej pory nic takiego się nie powtórzyło.  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od ponad roku próbują naprawić mi tę usterkę. Dwa razy wymieniali moduł i kilka razy zmieniali (a przynajmniej tak mówili) oprogramowanie. Twierdzą że nigdzie na świecie nie wpłynęła podobna usterek i nie wiedzą co z tym zrobić. Dziwie się bo na forum już ktoś zgłaszał taki problem. Czy nikt tego nie reklamował? Czekam na trzecią wymianę modułu. Myślę, że chcą przeciągnąć, aż skończy się gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od ponad roku próbują naprawić mi tę usterkę. Dwa razy wymieniali moduł i kilka razy zmieniali (a przynajmniej tak mówili) oprogramowanie. Twierdzą że nigdzie na świecie nie wpłynęła podobna usterek i nie wiedzą co z tym zrobić. Dziwie się bo na forum już ktoś zgłaszał taki problem. Czy nikt tego nie reklamował? Czekam na trzecią wymianę modułu. Myślę, że chcą przeciągnąć, aż skończy się gwarancja.

liczy się data zgłoszenia-więc nie mogą liczyć na koniec gwarancji.u mnie na razie wszystko wróciło do normy(jest o.k.).dzień wcześniej myłem auto może woda+ mróz mu zaszkodziły?bo jak wyschnął na razie nie fixuje.poczekam zobaczę.chodź ze światłami nie widzę związku :blink:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze światłami startującymi przy otwieraniu drzwi odnotowałem u siebie dwukrotnie. W obu przypadkach na dworze było mroźno. Może elektronika nie może doczekać się już wiosny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość wooferai

Pierwsza moja zima z tiidą - i już odruchowo (po co mi centralny?) sprawdzam tylne drzwi.

A nuż znowu będą otwarte. Najczęściej lewe a czasem oba naraz.

W serwisie nic nie stwierdzili :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsza moja zima z tiidą - i już odruchowo (po co mi centralny?) sprawdzam tylne drzwi.

A nuż znowu będą otwarte. Najczęściej lewe a czasem oba naraz.

W serwisie nic nie stwierdzili :( .

 

 

U mnie wymieniali juz moduł dwukrotnie. Najpierw swieciło sie swiatło przeciwmgielne. Potem przy otwieraniu auta zapalały sie swiatła mijania. Teraz zdarza sie, ze pala sie swiatła mijania po zamknięciu auta. Poza tym nieraz trzeba nacisnac przycisk otwierania na kluczyku kilka razy, zeby auto sie otworzyło. Pierwsze kilka naciśnięc przycisku na kluczyku to głuche puknięcia, jakbym próbował zamknąć już uprzednio zamknięty centralny zamek. Kolejna wizyta w ASO, a to juz mineły 2 lata gwarancji. Trzeba bedzie uciekac od tej pokraki NISSANA i iść w jakąś na serio japońska marke. NIGDY WIECEJ NYSY'ana. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniali juz moduł dwukrotnie. Najpierw swieciło sie swiatło przeciwmgielne. Potem przy otwieraniu auta zapalały sie swiatła mijania. Teraz zdarza sie, ze pala sie swiatła mijania po zamknięciu auta. Poza tym nieraz trzeba nacisnac przycisk otwierania na kluczyku kilka razy, zeby auto sie otworzyło. Pierwsze kilka naciśnięc przycisku na kluczyku to głuche puknięcia, jakbym próbował zamknąć już uprzednio zamknięty centralny zamek. Kolejna wizyta w ASO, a to juz mineły 2 lata gwarancji. Trzeba bedzie uciekac od tej pokraki NISSANA i iść w jakąś na serio japońska marke. NIGDY WIECEJ NYSY'ana. !!!

 

Czyli jaką? Subaru? Bo innych japońskich już nie ma.

Tylko że ostatnia wersja cywilnej imprezy to mniej więcej taki sam szajs jak golf. Mam znajomego, który jeździ najnowszym modelem imprezy i ... Cóż, żeby nie psuć wizerunku marki nie powie złego słowa na swoją subarkę.

A bezawaryjne japońskie, niemieckie itp, samochody to taka sama prawda jak globalne ocieplenie.

 

Pozdrawiam świątecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam dokładnie taki sam efekt ze światłami i odblokowaniem. Też chyba będzie wymieniany moduł BCM(?).

 

U mnie też ze dwa razy w zimne dni światła się zapaliły po odlockowaniu drzwi. POnadto raz miałem przypadek z niezamykającymi się ryglami tylnych drzwi na mrozie.

Przeszedłem nad obydwoma rzeczami do porządku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...