Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Wykładzina na podłodze - jak jest przyczepiona ?


bobroy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem, gdzie umieścić moje pytanie. Chodzi mi o to jak przyczepiona jest wykładzina podłogowa w P11 do metalowej podłogi? Jakiś klej? Zastanawiam się nad wygłuszeniem podłogi, ale jeśli wykładzina podłogowa jest cała przyklejona, to chyba sobie odpuszczę jej odrywanie. Czy ktoś to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Niedawno wyjąłęm siedzenia przednie i suszyłem wykładzine po stronie pasażera, bo mnie zalewa. Na brzegach trzymają ją różne śrubeczki, kołeczki, przy drzwiach listaw a pod nią jest takie "cuś" na zaczepy. Jak zdejmiesz listwę to się połapiesz o co chodzi. Nie zauważyłem żeby była klejona do podłogi. Między podłogą a szarą wykładziną jest "mata" wygłuszająca i nie zauważyłem żeby była przyklejana, jednak miałem ją mokrą i było pognite to wszystko, ale wydaję mi się, że nie jest klejona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może być klejona fabrycznie ..... może było kiedyś mokro ( roztopione śniegi) a po wyschnięciu wygląda jak przyklejone... u mnie nie jest aczkolwiek odkrywałem tylko niewielką część wykładziny ... pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witaj! Niedawno wyjąłęm siedzenia przednie i suszyłem wykładzine po stronie pasażera, bo mnie zalewa. Na brzegach trzymają ją różne śrubeczki, kołeczki, przy drzwiach listaw a pod nią jest takie "cuś" na zaczepy. Jak zdejmiesz listwę to się połapiesz o co chodzi. Nie zauważyłem żeby była klejona do podłogi. Między podłogą a szarą wykładziną jest "mata" wygłuszająca i nie zauważyłem żeby była przyklejana, jednak miałem ją mokrą i było pognite to wszystko, ale wydaję mi się, że nie jest klejona.

 

Pod wykładziną podłogową jest mata wygłuszająca? Na całej podłodze, czy tylko na fragmencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz, że teraz dokładnie już nie pamiętam, ale raczej na fragmencie. Grzebałem z przodu po stronie pasażera tylko. Napisałem, ze jest mata wygłuszająca, ale czy to jest taka jak się montuje w drzwi to nie wiem, bo nie widziałem na oczy takiej jeszcze. W każdym bądź razie jest takie cuś gumowate między wykładziną a blachą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...