Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Terano Przerywa i niechce wejdz na obroty


Gość Tigen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam nissana terrano 2,4 bezyna + gaz i jest taki problem ze jak dodaje gazu spokojnie to wchodzi na obroty normalnie ale jak dodam mu gwałtownie gazu to nie wchodzi na obroty tylko szarpie silnikiem i i nie może wejdz na obroty mozna tak czymac 2 min i nic nie wejdzie tylko szarpie nostop jak na paliwie tak na gazie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Talaga12

Witam :)

 

Mam identyczny problem :) Tylko ,że ja mam 2.7 TDI ... U mnie gdy auto dostanie gwałtownie po gazie to się po prostu dławi i nie może wejść na obroty.. Dopiero po 5-10 sekundach dostanie pełną moc .. W terenie żeby przejechać dany odcinek to muszę wprowadzić go na wysokie obroty bo inaczej auto nie przejedzie .. Po prostu masakra . ;/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jeździsz na gazie to masz trochę paliwa w baku?

 

Może pompa paliwa umiera powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

tak, zawsze mam przynajmniej 1/4 paliwa w baku...

 

nie mam benzyny a TDI ale zaczol bym od filtrow,podcisnien,czujnik w obudowie filtra powiertrza,modol zaplonowy(chyba jest na aparacie zaplonowym,kable swiece( jesli w wilgotne dni)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w mercedesie 190 wystarczyło wyminić filtr paliwa też cięzko się wkręcał na obroty.I od tamtej pory zawsze paliwo pod korek coby woda się nie zbierał w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...