Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] fabryczna nawigacja


Gość matej86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc posiadam primere p12 2004 rok mam w niej naviagacje blackpunta z niemiecka jakas plyta szukalem ale niegdzie niewidze nic o tym czy wie ktos czy moge do tego wgrac polska mape tylko taką dokładno nie jakieś padło i jaki koszt bedzie takiej operacji. jestem z wilekopolski kolo kalisz jak by ktoś mogł by poreczyc za dobry servis bym był wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wg wszelkich informacji na niebie i ziemi nie można nic wgrać tam :-(

 

Nawet serwis nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc posiadam primere p12 2004 rok mam w niej naviagacje blackpunta z niemiecka jakas plyta szukalem ale niegdzie niewidze nic o tym czy wie ktos czy moge do tego wgrac polska mape tylko taką dokładno nie jakieś padło i jaki koszt bedzie takiej operacji. jestem z wilekopolski kolo kalisz jak by ktoś mogł by poreczyc za dobry servis bym był wdzieczny

 

 

 

Kolego masz plyte Niemiec opisana mniej a wiecej tak BLAUPUNKT TRAVEL PILOT DX jak tak to pomagam

 

Pod tym linkiem znajdziesz mape

http://chomikuj.pl/arek651?fid=169564834

Sciagnij plik Teleatlas Polska Czechy 2008/2009 TravelPilot DX [ENG] [Lektor PL]

 

Pod tym adresem instrukcje jak uruchomic

http://torrenty.org/torcache/247356_6.html

 

Milej zabawy i powodzenia Tomcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciom4. Tak jak kolega MICEN napisał NIE MA polskiej mapy do primery p12.

Chyba że się skusisz i ją nam i dla potomnych napiszesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciom4. Tak jak kolega MICEN napisał NIE MA polskiej mapy do primery p12.

Chyba że się skusisz i ją nam i dla potomnych napiszesz :D

 

 

Powodzenia nie chce wam sie prawdzic nie moj problem :) ja jakos sie pofatygowalem znalazlem nie che sie zciagnac linkow powyzej i pomyslec problem pakujcie wynalazki na szybe powodzenia :)

 

Co prawda pokrycie nie bedzie takie jak sie w przypadku auto mapy tudziez czegos innego ale jest i dziala 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grimm

kolega MICEN powołał się na wszelkie znaki na niebie i ziemi, a te jak chyba wszystkim wiadomo wykazują się zmiennością, no i po lekturze posta kolegi Tomciom4, to nie wiem czy nie mamy właśnie do czynienia z zachodzącą "zmianą znaków na niebie i ziemi" ;)

I tu pytanko pomocnicze: Skoro Tomciom4 podał na talerzu smakowity kąsek, a co wiecej podał też jak go ugryźć, to chyba wypadałby spróbować, i podzielić się spostrzeżeniami czy da to łyknąc, czy też nie przejdzie przez gardło?!?

Czy ktoś sięgnął do źródełek (które wskazał Tomciom4), i czy sprawdził empirycznie cz "to" działa?

Jeżeli nie to proponowałbym wstrzemieźliwość z opiniami że "to nie możliwe". Jeżeli nawet ktoś próbował i nie poszło to, nadal daleki byłbym od kategorycznego twierdzenia "nie da się", bo raczej, "na razie nie da się u mnie", i predzej opisałbym co dokładnie robiłem, dokładnie na jakim sprzecie (navi), i podałbym że "mi nie poszło". Bo to, że do tej pory nikomu nie udało się samodzielne "uaktualnienie" map, to nie znaczy, że właśnie w tym momencie ktos tego nie zrobił.

Skoro Tomciom4 podaje konkrety w postaci map i opisu "jak osiagnac sukces", to watpię aby wskazany komplecik był tworem wybujałej fantazji powieściopisarza z gatunku SF. I myślę, że warto się nad tym materiałem pochylić, a nie z miejsca "zamykać sobie drzwi przed nosem".

 

Tomciom4 dzięki, za namiary, i oby zadziałało w jak najwiekszej liczbie przypadków.

 

Pozdrawiam :)

 

Dopisane chwilkę później

No tak, ja tu "doktorat" piszę, a w miedzyczasie, sam autor "drogi do sukcesu" krótko i trafnie rzecz ujął ;)

Edytowane przez roobalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co prawda ten teleatlas 08/09 podejrzewam nie ma wielkiego pokrycia bo na mojej wsi co sie zwie swierklanieca sa tylko glowne ulice :) co dotyczy pokrycia to nie wypowiem sie nie sprawdzalem gdyz ok 1 tygodnia posiadam ta mape a nieststy nie mam warunkow sprawdzenia tego na trasie

 

W sobote mam zamiar zassac mape z rocznika 09/10 niestety w wersji angielskiej podobno jest dokladniejsza (opisy uzytkownikow forum torrenty.org) jezyk nie bedzie wielka przeszkoda gdyz mysle ze wielu z nas zna te podstawowe zwrotu lewo prawo itd itp.

 

Podziele sie informacjami o dzialaniu 09/10 jak zrobie mala probe

 

Pozdrawiam

 

Cierpliwosci a bedziecie sie cieszyc z dzialajacej nawigacji ja wypalilem 4 plyty z ta mapa pierwsze 3 kopie okazaly sie do bani wcale mnie to nie zniechecilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy można prosić o dokładniejsze dane czytnika dvd, model, producent, jakieś zdjęcie itp., chciałbym zweryfikować

Zrobiło się cieplej i przyszedł czas na małe dłubanko :)

aaa. ostatnio po 100kkm wymieniłem kompletny rozrząd, pasek wielorowkowy napinacz, olej , filtr oleju, powietrza i paliwa, łacznik stabilizatora + czyszczenie EGR, no iii. czy istnieje możliwość samodzielnego ustawienia service - ten od rozrządu (pierwszy z góry)

Dzisiaj bawiłem się przełącznikiem zamykania drzwi - po 5 sek był jakiś dzwięk, jutro dam znać o efektach

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić service - przytrzymaj przycisk INFO i przekręć gałką VOLUME 30 skoków, niezależnie w którą stronę - wejdziesz do menu serwisowego. Instrukcja jest opisana zresztą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić service - przytrzymaj przycisk INFO i przekręć gałką VOLUME 30 skoków, niezależnie w którą stronę - wejdziesz do menu serwisowego. Instrukcja jest opisana zresztą na forum.

To wiem, ale nie można ustawić tego na samej górze -, pozostałe wchodzę i ustawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Fickus

Do TOMCIOM4

Nie wiem chłopie czy jeszcze jesteś posiadaczem NIssana i czy jesteś na forumie..:-) Ale chwała Ci za to że na zadany temat odpowiadasz na temat. Nie wiem czy sciągnięta Twoją metodą mapa zadziała u mnie w P12 ale jestem dobrej myśli.

Przeszukałem całe forum w tym temacie i 99,9 procent odpowiadających zachowuje się jakby poruszała się w jakiejś "smole" wielkich korporacji.

Jak PRZEDSTAWICIEL NISSANA W POLSCE powiedział (napisał), że się nie da to święte!

Przedstawiciel ma interes aby sprzedać nowy samochód i jest Tobą zainteresowany do momentu jak wyjedziesz z salonu i zostawisz kasę. Problem typu, że sprowadziłeś samochód z drugiej ręki i nie działa w nim nawigacja (choć może) jemu jest NA RĘKĘ.

Lubię takich ludzi jak Ty; zamiast opierać się na Urzędnikach sam zadbałeś aby dotrzeć do źródła!!!!!!!!!!!!!!!

SZACUN DLA CIEBIE!!!

 

Niestety... w mojej P12 nawigacja jest firmy ZENRIN CO. a zatem travel pilot nie pójdzie. Szkoda. Na płycie jest napisane: "Navigation system Map Data DVD" X6.0

Jedyne co mogłoby pomóc to zdobycie algorytmu do kompilacji map cyfrowych do formatu strawnego do tegoż systemu (odpowiednika "Map Source" dla Garmin)

Edytowane przez Fickus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

czesc posiadam primere p12 2004 rok mam w niej naviagacje blackpunta z niemiecka jakas plyta szukalem ale niegdzie niewidze nic o tym czy wie ktos czy moge do tego wgrac polska mape tylko taką dokładno nie jakieś padło i jaki koszt bedzie takiej operacji. jestem z wilekopolski kolo kalisz jak by ktoś mogł by poreczyc za dobry servis bym był wdzieczny

Kolego miałem podobny problem znalazłem w internecie firmę z Krakowa o nazwie Navi System zajmują się takimi problemami jak Polskie Menu mapy GPS itp. Są w tej dziedzinie profesjonalistami Ja miałem problem z Audi Q7 zainstalowali mi Polskie Menu i Mapę jestem zadowolony koszt takiej operacji to kwota około 400 zł Pozdrawiam Piotr

 

Czy ktoś to sprawdził? Naprawdę działa??

Tak, ta firma jest godna polecenia. Jak pisałem poprzednio miałem problem z nawigacją w Audi Q7, była anglojęzyczna i oni mi pomogli. Wgrali mi polskie menu i aktualizację mapy europy. Koszt takiej operacji to około 400 zł. Specjalizują się w nawigacjach różnego typu. Jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość NISSANATOR

Widziałem dzisiaj P12 z działającą nawigacją z polską mapa. Koleś twierdził, że wymienił czytnik do nawigacji na ten z nowszych modeli Nissana i wszystko gra. Nie wiem czy to prawda ale sam widziałem moją ulicę na monitorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i co z tą nawigacją? Próbował ktoś tego Blaupunkta, o którym była mowa wyżej? Jakieś inne opcje? No w końcu w Polsce jesteśmy, a tu nie ma rzeczy niemożliwych :-)

Nie będzie Japończyk (brakiem polskiej mapy) pluł nam w twarz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...