Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drzwi Terrano II


Gość Gorki666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gorki666

Witam wszystkich,

mam takie pytanko mianowicie czy ktoś orientuję się czy boczne drzwi (tylne konkretnie) w Terrano II w jakikolwiek sposób zmieniły się podczas faceliftingu? Pytam się gdyż wczoraj niestety władowałem się w drzewo i skasowałem sobie bok swojego Terrano z 2003 roku i chce na allegro kupić tylne prawe drzwi i nie jestem pewien czy będą pasować w 100% z modelu np. z roku 98 (z okrągłymi reflektorami). Wydaje mi się, że są takie same ale wolałbym być jednak pewny.

 

A i jeszcze chciałem zayptać, czy jeśli kupię drzwi bez tej plastikowej ozdobnej listwy na dole, to czy da się w jakiś prosty sposób zamontować tą listwę, gdyż mam wersję z listwami a na moich drzwiach ta listwa nie została uszkodzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofs

Witam wszystkich,

mam takie pytanko mianowicie czy ktoś orientuję się czy boczne drzwi (tylne konkretnie) w Terrano II w jakikolwiek sposób zmieniły się podczas faceliftingu? Pytam się gdyż wczoraj niestety władowałem się w drzewo i skasowałem sobie bok swojego Terrano z 2003 roku i chce na allegro kupić tylne prawe drzwi i nie jestem pewien czy będą pasować w 100% z modelu np. z roku 98 (z okrągłymi reflektorami). Wydaje mi się, że są takie same ale wolałbym być jednak pewny.

 

A i jeszcze chciałem zayptać, czy jeśli kupię drzwi bez tej plastikowej ozdobnej listwy na dole, to czy da się w jakiś prosty sposób zamontować tą listwę, gdyż mam wersję z listwami a na moich drzwiach ta listwa nie została uszkodzona?

 

Chyba nie ma tutaj takich fachmanów

 

Ja na twoim miejscu po prostu zmierzył bym dokładnie swoje drzwi w określonych punktach, np. szerokość w odległości centymetra od górnej i dolnej krawędzi, odległość przetłoczenia od dolnej, wysokość drzwi, szerokość i wysokość wewnętrznych krawędzi ramki szyby, rozstaw zawiasów itd. Następnie poprosił bym sprzedającego o dokonanie pomiarów w taki sam sposób plus dodatkowe zdjęcia z wykonywanych pomiarów. Jak ktoś chce sprzedać to niech trochę popracuje. Zresztą zawsze możesz się ugadać na zwrot w razie czego. W przypadku sprzedającego prowadzącego działalność jest to zresztą bezdyskusyjne.

 

Na moje oko te drzwi też wyglądają tak samo.

 

Sam chcesz zakłądać listwę ? to najpierw zdejmij sobie starą i będziesz wszystko wiedział. Zresztą, jak oddasz do malowania, to ci ją założą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...