Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol Y61 2,8 ciężko pali


Gość kazimierz44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kazimierz44

Jako nowy użytkownik forum chciałbym najpierw wszystkich serdecznie przywitać. :wave:

Następnie mogę przejść do rzeczy!!!

Mam taki problem Patrol ciężko pali nawet po 2min, muszę kręcić okolo 7 sekund po nocy przestanej odpala po 3 krotnym kręceniu po ok 8 sekund. Natomiat gdy podpompuję ręczną pompką odpala od razu. Próbowalem już wszystkich znanych mi sposobów. Paliwo podawalem bezpośrednio do pompy (brak powietrza w ukadzie) i jest to samo, zalożylem zaworek zwrotny dalej bez zmian. Moim skromnym zdaniem może być to pompa paliwowa wytwarzająca slabe ciśnienie?? Proszę o opinie, rady i sugestie!!!

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik forum chciałbym najpierw wszystkich serdecznie przywitać. :wave:

Następnie mogę przejść do rzeczy!!!

Mam taki problem Patrol ciężko pali nawet po 2min, muszę kręcić okolo 7 sekund po nocy przestanej odpala po 3 krotnym kręceniu po ok 8 sekund. Natomiat gdy podpompuję ręczną pompką odpala od razu. Próbowalem już wszystkich znanych mi sposobów. Paliwo podawalem bezpośrednio do pompy (brak powietrza w ukadzie) i jest to samo, zalożylem zaworek zwrotny dalej bez zmian. Moim skromnym zdaniem może być to pompa paliwowa wytwarzająca slabe ciśnienie?? Proszę o opinie, rady i sugestie!!!

Z góry dziękuje

 

Można sprawdzić wszystko po kolei:

- filtr paliwa (może zapchany ?)

- świece

- początek wtrysku

- wydajność pompy (potrzebny stół probierczy i odpowiednie oprogramowanie)

Robią to w serwisach "Bosch Diesel Service" lub "Bosch Diesel Centrum". Adresy w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kazimierz44

Filtr paliwa wykluczony paliwo poszło bezpośrdnio do pompy!! Bosch service białystok nie ma stołu do tego typu pomp już dzwoniłem. Umówiłem się z innym warsztatem!! Pojawił sie jeden ciekawy wątek!!! Zatankowałem wczoraj samochód do pełna i wszystkie dolegliwości zniknęły! Wyjeżdzę trochę paliwa i zobaczę co się będzie działo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...