Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Problem z pierwszym odpaleniem silnika?


Gość kloon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam primerke P12 z 2004 roku z silnikiem 2,2 Dci. I od jakiegoś czasu mam problem z pierwszym odpaleniem silnika. Następne odpalenia nawet silnika który jest zimny odbywa się bez problemowo. A wcześniej zanim pojawił się ten problem miałem problem z obrotami - Samochód odpalał bezproblemowo ale za to pierwsza minuta pracy to spadek i zwyżka obrotów w zakresie 500 - 1000. Czy któryś z szanownych forumowiczów miał podobne problemy z tym modelem silnika? Prosiłbym o jakakolwiek podpowiedz za która z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim ciezkim rozruchu i podczas pierwszej minuty pracy silnika jaki dymek wydobywa sie z rury wydechowej ??

Jesli przydymia i silnik sie trzesie to bardzo prawdopodobne sa swiece zarowe do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogesnr1

Witam!

ja napisze tylko tyle ze ja tez mam tak jak pizesz ale tylko wtedy kiedy mam nie za dużo paliwa.

No i w takie temperatury jakie teraz mamy.

Tak wiec staram sie jak ktos to juz na forum pisal,

 

Witam!

ja napisze tylko tyle ze ja tez mam tak jak pizesz ale tylko wtedy kiedy mam nie za dużo paliwa.

No i w takie temperatury jakie teraz mamy.

Tak wiec staram sie jak ktos to juz na forum pisal,nie przekraczac polowy baku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo swiece albo paliwo po dluzszym postoju splywa do baku, sproboj podpompowac pompka paliwa i dopiero odpalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2 możliwości :

1: Świece - może i świece ale mam problem z pierwszym odpaleniem silnika później nawet jak stoi cały dzień odpalam bezproblemowo a jakby to były świece to chyba miałbym problem cały czas.

2: Pompka - muszę sprawdzić i wszystko opisze.

Dzięki z góry za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez cala noc sie zapowietrza a przez caly dzien nie ? ja mysle ze kloon piszesz niescicsle i za malo zeby Ci pomoc

w nocy jest zimniej niz w dzien, jest to albo to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...