Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

plastikowe elementy pod progami


myk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie, do czego służą drobne plastikowe elementy montowane pod progami w okolicy przednich i tylnych wzmocnień pod podnośnik (w widoku bocznym mają przekrój korytka), i czy elementy te zamocowane w tylnej częsci pojazdu normalnie wykazują obluzowanie, tzn. mają taki luz montażowy jakby były źle spasowane z progiem i mogą swobodnie drgać i przemiszczać się w czasie jazdy np. na na skutek drgań lub przepływu powietrza w zakresie ok 0,5-1 cm w pionie i poziomie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie wiem o czym piszesz,u mnie nie ma żadnych platikowych elementów pod spodem...owszem jest tylko taki mały detal włożony we wzmocnienie i zabezpiecza je przed błotem,to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i owszem mam :dribble: Nawet jeden z nich po pół roku eksploatacji połamałem właśnie używając podnośnika. Potem dokonałem oględzin i stwierdziłem że jego dewastacja nie powinna raczej spowodować rozpadnięcia karoserii więc przeszedłem nad tym do tzw. porządku dziennego. Na razie nic z auta nie odpadło ani się nie oderwało :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie wiem o czym piszesz,u mnie nie ma żadnych platikowych elementów pod spodem...owszem jest tylko taki mały detal włożony we wzmocnienie i zabezpiecza je przed błotem,to wszystko.

 

Witam,

Chodzi o te elementy plastikowe w kształcie rynienki jak w złączniku:

 

 

Zastanawiało mnie tylko jaką pełnią funkcję?

 

Pozdrawiam

post-30921-1266177574,2631_thumb.jpg

post-30921-1266177582,1183_thumb.jpg

post-30921-1266177588,0305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne powiększenia - trzeba się pomęczyć jeżdżąc myszką żeby wszystko zobaczyć :dribble: - dokładnie to samo mam i połamałem. Może oznaczają miejsce gdzie wstawić podnośnik?? Wątpię aby pełniły jakąś szczególnie istotną funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tego wogóle nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacko - ty kupiłeś później - może uznali że są zbędne i przestali montować? :rolleyes2: - bo ja nadal nie mogę doszukać się sensu tego ustrojstwa :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...