Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ELM 327


Gość Antol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj przeszukując allegro natknąłem się na coś takiego:

http://www.allegro.pl/item923175099_elm_327_fiat_ford_nissan_renault_bluetooth_gw_w_24.html

 

Czy ktoś coś może o tym powiedzieć, tzn. czy miał z tym do czynienia?, nie ukrywam że wizja podłączania sobie interfejsu i z czytywanie błędów z komputera jest bardzo zachęcająca z tytułu że jak by trzeba było jechać do mechanika z jakąś usterką to mamy już przybliżenie co może być nie tak, jak i również resetowanie błędów. Wszak można by zaoszczędzić parę złotych.

 

W necie są skąpe informacje na temat tego interfejsu(więcej że ktoś sobie nie poradził z instalacją itp.) więc może tutaj ktoś miał z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "rybka" to wprawdzie, ale i "wędka" nie najgorsza, więc i szansa na "wymiarowa rybkę" jest. ;)

Ponoć "ciekaowść to 1-szy stopień do piekła", bez dwóch zdań, tutaj, w tym "piekiełku" jest ona pożądana, na początek proponuję abyś zajrzał tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/41621-n16-fotorelacja-diagnozowanie-almerki-i-aut-z-eobdobd2/ , a potem..... rozwiń skrzydła ciekawości ;) , bo jest na forum kilka przydatnych tematów o diagnostyce (choc nie koniecznie z wykorzystaniem interfejsu).

Owocnej lektury :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość BarthekPl

Czy ktoś kto używa lub używał może się wypowiedzieć czy za pomocą tego interfejsu zdiagnozuję gdzie mam uszkodzony obwód instalacji elektrycznej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zdiagnozujesz taki cafem. Można nim monitorować parametry pracy silnika, sprawdzać i kasować błędy ale do Consulta II mu daleko. Jak masz uszkodzoną instalację to podjedz do jakiegoś elektryka który na podstawie schematów ogarnie Ci szybko problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarthekPl

Raczej nie zdiagnozujesz taki cafem. Można nim monitorować parametry pracy silnika, sprawdzać i kasować błędy ale do Consulta II mu daleko. Jak masz uszkodzoną instalację to podjedz do jakiegoś elektryka który na podstawie schematów ogarnie Ci szybko problem

 

Dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zakupiłem kiedyś coś takiego i już na siebie zarobiło, łączy się z moim nissmo, kasuje błędy, mam trochę też innych programów :whistle: jak masz trochę luźnej gotówki to warto, w końcu wejście na wtykę to około 50 zł. czyli 2 razy i już się zwróciło :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam !!!

Ja zakupiłem euroscana 2009 na elm327 do swojego Mondeo 1600 "97 benzyna.

Polecam, wszystko grało i sprzęt się przydał. Ale nie koniecznie może się sprawdzić z silnikami wysokoprężnymi - obecnie, oprócz K-11 mam Espace 2001 2,2dCI i interfejs pokazuje mi tylko 4 parametry pracy silnika (oj malutko w porównaniu z Fordem...)

Na pewno będziesz mógł zczytać i wykasować błędy.Choć różnie to może być, bo do wielu marek są interfejsy dedykowane (Renault - Clip, Nissan - Consult, itp.), a pozostały sprzęt /zwłaszcza za 100 PLN/ może przekłamywać :blink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...