Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol wyciągarka escape


Gość Nissanxl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nissanxl

Witam wszystkich. Ponieważ niedawno stałem sie posiadaczem samochodu Nissan Patrol 2,8 i zaczynam zabawę w terenie postawnowiłem zakupić wyciągarkę i trochę terenowych rzeczy. Co możecie powiedzieć mi o wyciagarkach escape? czytałem na forum rajdów, ze firma i wyciagarka ok, ale nie wiadomo czy tam ludzie nie są z nią powiązani. Patrzyłem w sklepie www.magazyn4x4.pl i jest tam kilka rodzajów tych wyciagarek. Czy mam kupic tak jak radzą 5,5 tony czy może jednak mniejszą 3,5-4,5 ? przeciez patrol taki cięzki nie jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam kupic tak jak radzą 5,5 tony czy może jednak mniejszą 3,5-4,5 ? przeciez patrol taki cięzki nie jest??

Moim zdaniem 5.5 tony to minimum , realnie w chinolach to i tak 4 tony

Patrol jest bardzo cięzki ... ja zawsze używam zblocza

Wyciągarka Escape to nic innego jak skośnooki ciągutek ultimate

 

Chinole niczym się nie różnią ... wszystkie to fajans

Do zabawy wystarczy Ci na 2 lata

Wybierz takiej firmy która zapewnia Ci dobrą obsługę gwarancyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissanxl

Moim zdaniem 5.5 tony to minimum , realnie w chinolach to i tak 4 tony

Patrol jest bardzo cięzki ... ja zawsze używam zblocza

Wyciągarka Escape to nic innego jak skośnooki ciągutek ultimate

 

Chinole niczym się nie różnią ... wszystkie to fajans

Do zabawy wystarczy Ci na 2 lata

Wybierz takiej firmy która zapewnia Ci dobrą obsługę gwarancyjną

 

No nie wiem czy się nie różnią, bo pooglądałem i trochę poczytałem i znalazłem diametralne różnice. I dowiedziałem się też, że część sprzedawców twierdzi o innym kraju produkcji. Niektórzy podawali, ze to wyciągarki niemieckie, dragon winch przekazał że angielskie więc pewne jest że sa produkowane w chinach? A znasz jakieś nie chińskie?

 

Już sam wszystko ustaliłem, faktycznie wszystkie wyciągarki sa produkcji chińskiej, jak ustaliłem nawet warn amerykański niby tez jest produkowany w chinach z tym, że pewnie jest lepiej wykonany. Dragon winch po prostu oszukuje klientów twierdząc, że ma "angielskie" wyciągarki i to jest to podobno stala praktyka tej firmy. Zdecydowałem się na escape 13000 - prawie 6 ton, podobno jest całkiem dobrze wykonana i na pewno starczy na wiecej niż 2 lata - zresztą tyle ma gwarancji a w czasie gwarancji podobno ich kurier odbiera wyciągarkę do naprawy ( na ich koszt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...