Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja elektryczna - co to za włączniki?


piotr323f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dotyczy Nissana Terrano 2 2.7 TDI, 2000rok.

Z powodu braku przy zakupie instrukcji obsługi w jakiejkolwiek formie (nie mogę znaleźć opisu akurat do mojego modelu), proszę o rozszyfrowanie do czego mogą służyć włączniki, których zdjęcia zamieszczam w załączniku. Wyłączniki znajdują się po obu stronach kolumny kierownicy i przy ich włączaniu i wyłączaniu nic się nie dzieje, tak mi się przynajmniej wydaje. Wyjaśniam, że korzystałem z magicznego przycisku "Szukaj".

Przepraszam za kłopot i pozdrawiam.

 

post-30881-1266693331,5523_thumb.jpg post-30881-1266693349,7401_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki serdeczne azm-61 za informacje, stało się już wszystko jasne. Ten z lewej strony kolumny kierownicy od otwierania blokad drzwi chyba będzie działać, nie kombinowałem z nim przy zamkniętych drzwiach :rolleyes: . Ten z prawej strony od kierownicy, czyli "Włącznik programów przełączeń A/T" (jakiś naprawdę prawdziwy neptyk musiał zamieścić opis tej funkcji) to chyba się tyczy auta z automatyczną skrzynią biegów, czyli jak ja mam auto ze skrzynią manualną to coś jest nie tak.

Sorry za zawracanie głowy, ale przy okazji, czy można sterować wskazaniami licznika przebiegów dziennych (oprócz resetowania do zera), bo w moim przypadku wygląda to tak jakby on żył własnym życiem (sam się resetuje)? :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...