Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai nowy i problem z akumulatorem


Gość A_Suchocki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzechotnik.hej

JA TEŻ MAM TEN SAM PROBLEM ,DZIŚ CHCIAŁEM ODPALIĆ SWEGO QQ A TU ZONK, PADŁ AKO, AUTKO MAM OD MAJA TEGO ROKU OCZYWIŚCIE NÓWKA Z SALONU ,CZYLI-- 7 M-CY ,AUTO STOI W GARAŻU ,DZIŚ DZWONIŁEM DO SERWISU ,A OMI POWIEDZIELI MI ŻE ZA MAŁO JEŻDŻĘ ,OD NOWEGO MAM PRZEJECHANE NIECAŁE 4 TYŚ. km. ---czy to normalne że ako padło po 7 miesiącach.dodam że w poniedziałek zapalił bez problemu a po 2 dniach rozładowany na maxa nawet odpalanie przez kable niedało od razu efektu trzeba było chile podładować drugim autem po około 10 min zapalił i już stoi w serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OMI POWIEDZIELI MI ŻE ZA MAŁO JEŻDŻĘ ,OD NOWEGO MAM PRZEJECHANE NIECAŁE 4 TYŚ. km.

Tak, tak czasami te pojazdy do jazdy próbnej mają jeszcze mniej nalatane w ciągu roku i co ?? Niech nie ściemniają. A może po prostu miałeś podobny przypadek jak ja w swojej byłej Sience. Stojąc w garaży po weekendzie nie mogłem jej odpalić. Kolega wziął aku do firmy tam go sformatował i mówi że jest w 80% sprawny a ja już chciałem lecieć po nowy do sklepu. Ale po lekturze forum zaglądam do bagażnika od tylnych siedzeń a tam co.... jasność w bagażniku. Więc jak się lampka paliła przez weekend to jak może być OK. Po przeczyszczeniu wyłącznika lampki bagażnika aku od razu się naprawił :)

Więc może z tej strony popatrz...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Was

Posiadam QQ od 3 miesięcy i ... problem z odpaleniem. Jak były mrozy przez tydzien nieruszany :). Przedwczoraj zchodze odpalic a tu ZONG, przekrecenie kluczyka i zamiast zakrecic silnikiem jedyny dzwiek to maly syk a potem kontrolki gasly to sie zapalaly, a jak dalem na wsteczny to kamery wogole nie bylo, to samo jak nacisnalem na stop kontrolki przestaly dzialac.

 

Wczesniej co zauwazylem to podczas jazdy nissan conect sie wylanczal, caly sprzet audio nie dzialal????

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

Sprawdź alternator ( diody), pewnie uszkodzone ładowanie, co przy miejskiej jeździe rozwala akumlatur, u mnie tak to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź alternator ( diody), pewnie uszkodzone ładowanie, co przy miejskiej jeździe rozwala akumlatur, u mnie tak to było

 

 

bez przesady - aku w aucie mojej zony ma 4 lata samochod jezdzi do przedszkola i spowrotem raz dziennie - co daje jakies 3 km i aku sprawne...czasem do sklepu ale generalnie przez 4 lata przejechal 10 tys km - samochod tez odpalal przy ostatnich mrozach za 1 strzalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...