Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wady i zalety skrz. AUTO i MANUALnej....


NUREK MAV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jesteśmy w trakcie poszukiwania auta GR LONG 98-02 r i zastanawiamy sie nad zaletami i wadami tej skrzyni?! Mamy jeszcze wątpliwości nad silnikiem 2,8 czy 3,0 D autko będzie wykorzystywane w ruchu codziennym oraz wyjazdach terenowych łaczonych z przygodą. Użytkownicy tych aut na pewno mogą sie podzielić swoimi spostrzeżeniami w w/w temacie.

Dzięki za odpoiedzi/podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na diesle 3 litrowe z początku produkcji, później je poprawiono.

 

Teraz niech się koledzy od Patroli wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Jak z zagranicy to popatrz czy silnik był zmieniany (powinna być notka w książce ale i po vinie można). W automacie daje radę, nie będziesz wachlować w terenie. Spalanie w mieście koło 15-16 litrów. Ale jeżeli chcesz mieć autko na lata poszukaj 4,2. Inna cena ale i inny komfort jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilka y61 dwa z silnikami 2,8 muł ale w miarę żywotny za to 3,0 di we wszystkich wymieniałem silniki , wada fabryczna wyrabiają się wałki wyrównujące i jest to nie do naprawy, więc na przyszłość szukaj silnika po 2005 roku koszy ok 6000 do 10000 automat w tych autach jest świetny i godny polecenia, a żeby mieć pewność co do zakupionego auta kup za granicą z padniętym silnikiem i wymień powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Patrola 2006 z manualną skrzynią ...

Właśnie wrzuciłem V8 z automatem ... automat w Patrolach jest nie do zamordowania

Przenoszą z powodzeniem po 400 koni

 

Ogólnie polecam automatyczną skrzynię

Bardzo prosta w konstrukcji , w 100 % mechaniczna 4 biegówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...