Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożysko alternatora


bikemc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś wie, jakie łożysko zastosowane jest w alternatorze do Nissana Patrola 2001 GR 3.0 TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś wie, jakie łożysko zastosowane jest w alternatorze do Nissana Patrola 2001 GR 3.0 TDI?

B10-50D

 

http://www.kroll.pl/sklep/index.php?kr=1

 

brałem od nich parę razy różne łożyska

Symbol wpisz w wyszukiwarce

 

35BD219T12DDUCG NSK Klima

 

SC0349LUA1CS28L3 Napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przyjacielu:)

 

Mam piszczenie z okolicy alternatora- albo ślizga się pasek, albo łożysko do wymiany. Kupiłem już łożysko, ale nie wiem czy może być taki pisk od łożyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przyjacielu:)

 

Mam piszczenie z okolicy alternatora- albo ślizga się pasek, albo łożysko do wymiany. Kupiłem już łożysko, ale nie wiem czy może być taki pisk od łożyska...

 

Łożysko raczej popiskuje , miauczy cały czas tak samo, no może z różnicą zimny motor - ciepły motor, ale jest to miauczenie ciągłe o takim samym nateżeniu. Pasek piszczy inaczej i nie cały czas, bardziej donosle, głosniej. Sprawdz czy jest mocno napiety. jak jest, to jest taki cholernie prostacki sposób aby się przekonać czy to pasek sie slizga. Popsikaj na pasek WD 40, albo innym z tej półki. Jak piski ustaną albo znacznie zmienia nateżenie, znaczy sie pasek, jak nie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...