Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kierunkowskazy king-cab


Gość 1500jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1500jacek

Cześć jestem nowy na forum witam , potrzebuję podpowiedzi na temat kierunkowskazów w nissanie king-cab rocznik 1992 2,5 diesel . Działały aż przestały bez objawów "wstępnych" .Brak reakcji i na kierunki i na awaryjne. Nie mogę znaleźć ani przekaźników ani przerywacza ( a może to zblokowany moduł ). Na tabliczce z bezpiecznikami też brak opisu "kierunkowskazy" i wszystkie bezpieczniki są są sprawne.Jesli ktoś może mi podpowiedzieć gdzie znajdę elementy odpowiedzialne za ten problem będę wdzięczny .Pamiętam , że w jakimś "Koreańczyku" była dodatkowa puszka z bezpiecznikami pod maską , ale tu jej nie widzę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik jest w okolicach kolumny kierowniczej wewnątrz auta

 

Trzeba odkręcić jeden kawałek plastiku. i powinieneś go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1500jacek

Przekaźnik jest w okolicach kolumny kierowniczej wewnątrz auta

 

Trzeba odkręcić jeden kawałek plastiku. i powinieneś go znaleźć.

Dzięki ale niestety tam też tego nie ma .Odkręciłem prawie wszystkie plastiki wokół kierownicy , licznika , i nawiewów i nie tylko ale ani przekaźników ani przerywacza ani niczego co by miało z tym zwiazek tam nie ma .Jeśli ktos życzliwy miałby może schemat tej części instalacji , to bardzo proszę o maila , Spróbuję "ominąć " to czego nie mogę znaleźć i "wciąć" się w nią z nowym przerywaczem i przekaźnikami . Na dziś w stanie z wyłączonym zapłonem na obu końcówkach dochodzących do zarówki jest (-) czyli masa -:( dziwne .Chętnie przyjmę wszelkie informacje na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztofs

Jeśli ktos życzliwy miałby może schemat tej części instalacji , to bardzo proszę o maila , Spróbuję "ominąć " to czego nie mogę znaleźć i "wciąć" się w nią z nowym przerywaczem i przekaźnikami . Na dziś w stanie z wyłączonym zapłonem na obu końcówkach dochodzących do zarówki jest (-) czyli masa -:( dziwne .Chętnie przyjmę wszelkie informacje na ten temat

 

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale tutaj http://www.sferamydlo.com.pl/Zbyszek/Nissan/ Katalog: Terrano instrukcja obsługi plik: 19.pdfstrona 257 i niżej jest poglądowy rysunek rozmieszczenia wszystkich przekaźników i bezpieczników jest też poglądowo rozrysowana cała instalacja czyli jej poprowadzenie w samochodzie. Schematy też są. Trzeba tylko znać rosyjski. Instrukcja jest zarówno do Terrano, jak i Pick-upa.

 

Nie daje linka bezpośredniego, bo przez te procenty w nazwie :) nie chce działać.

 

Są też schematy EN do pickupa http://www.sferamydlo.com.pl/Zbyszek/Nissan/Pickup%201997/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...