Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skrzynia biegów QQ 1,6


Gość luczol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Zakupiliśmy z kolegą w grudniu 2009r. 2 szt. QQ Tekna 1,6...

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku jest kłopot z "wchodzeniem" 1 i 2 biegu...nie jest to płynny ruch przy wrzucaniu biegu,tylko czuć delikatny (chociaż to chyba delikatnie powiedziane)opór na drązku.

Pytanie do użytkowników...czy macie podobne odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +2qq_komar

W moim 2.0 benzyna przy wrzucaniu jedynki, że tak powiem nie ma komfortu. Nawet przy dość dokładnym dociśnięciu sprzęgła czuć coś w rodzaju bezgłośnego chrupnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego wyjazdu z salonu to samo, już nie zwracam na to uwagi bo się przyzwyczaiłem. Tylko pierwszy bieg. Wrażenie było jakby zaraz miało się coś urwac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość belferek

Od samego wyjazdu z salonu to samo, już nie zwracam na to uwagi bo się przyzwyczaiłem. Tylko pierwszy bieg. Wrażenie było jakby zaraz miało się coś urwac...

Mam ten sam model z listopada... nie mam problemu z 1 i 2 biegiem... wchodzą bez problemu... ogólnie nie jest tak płynie jak to miałem w Merivie... ale nie mam takich oporów, które opisujecie...

Edytowane przez belferek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model z listopada... nie mam problemu z 1 i 2 biegiem... wchodzą bez problemu... ogólnie nie jest tak płynie jak to miałem w Merivie... ale nie mam takich oporów, które opisujecie...

Tez poprzednio jeżdziłem Meriv-ą i mam te same odczucia.

Ale do QQ już się przyzwyczaiłem ! To dobre auto -przejechałem 7500 km w 4 miesiace i autko "chodzi" coraz przyjemniej.

Edytowane przez JACEK1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Zakupiliśmy z kolegą w grudniu 2009r. 2 szt. QQ Tekna 1,6...

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku jest kłopot z "wchodzeniem" 1 i 2 biegu...nie jest to płynny ruch przy wrzucaniu biegu,tylko czuć delikatny (chociaż to chyba delikatnie powiedziane)opór na drązku.

Pytanie do użytkowników...czy macie podobne odczucia?

 

u mnie jest ok trochę 2ka na zimnym łabiej ale bezproblemowo, jeśli to samo uczucie macie gdy auto stoi to trzeba reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy ktoś może wie gdzie i jak się sprawdza poziom oleju w skrzyni 5-biegowej (zdjęcie, rysunki, filmiki, dokładny opis)?

 

Czy skrzynia 5-biegowa (ze znaczkiem Renault) ma jakiś czujnik poziomu oleju w skrzyni, bo widziałem u dołu skrzyni podłączony jakiś kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...