Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan King Cab oświetlenie różne rodzaje lamp tylnych


Gość wlosy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

 

Ostatnio miałem niemiłą przygodę. Straciłem tylnią lewą lampe :-( Szukam na allegro, ale albo są bardzo drogie, ale nie ma ich wcale (chętnie kupił bym komplet nowych) Czy ktoś może wie gdzie jeszcze można by takiej lampy poszukać? Lampa od nissana King Cab'a '92 (wysokość lampy 40,5 cm) Od razu też zapytam o moduł sterujący do kierunkowskazów. Nie wiem czemu nie działają ani kierunkowskazy ani awaryjne. bezpieczniki i kable są w porządku! Nie wiem gdzie szukać usterki! odkręciłem już większość plastików, ale nie wiem gdzie te małe japońskie rączki wsadziły ten moduł, który najprawdopodobniej się spalił ( to tylko moje przypuszczenie) Jeśli ktoś wie, gdzie można dostać lampy i jakieś info na temat modułu ( gdzie szukać; naprawiać czy kupić nowy) To proszę o pomoc!

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem szukam tylnej lewej lampy i jak się zorientowałem, było ich wile rożnych modeli, to,5 to nie wszystko, ja mam wersje z kierunkiem po środku i ze światłem przeciwmgielnym zamiast wstecznego i ... i chyba zostaje mi do kupienia komplet l+p za jakies 600zł uzywane masakra .. albo przerobić na jakieś inne lampy nad czym sie coraz mocniej zastanawiam.

zajrzyj do załącznika może u ciebie siedzi przerywacz tam gdzie pokazują

post-27068-1268132514,992_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem szukam tylnej lewej lampy i jak się zorientowałem, było ich wile rożnych modeli, to,5 to nie wszystko, ja mam wersje z kierunkiem po środku i ze światłem przeciwmgielnym zamiast wstecznego i ... i chyba zostaje mi do kupienia komplet l+p za jakies 600zł uzywane masakra .. albo przerobić na jakieś inne lampy nad czym sie coraz mocniej zastanawiam.

zajrzyj do załącznika może u ciebie siedzi przerywacz tam gdzie pokazują

Witam!

Na poczatku serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i posiadaczy Nissanów D21

Od dwóch tygodni jestem szczęsliwym posiadaczem nissana king kab 2,4benzyna rocznik 1995

Z tego co przeczytałem z tymi lampami nie jest tak prosto tzn (bardzo ciężko jest kupić)ale ja chyba mam duże szczęscie bo mam takowe lampy na zapas.Jedna bede wymieniał(tylną lewa to chyba standart)

Dołacze zdjecie tej uszkodzonej może ktoś jeszcza ja naprawi i zamontuje do auta

pozdrawiam

post-31659-1268170409,5743_thumb.jpg

post-31659-1268170428,474_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

może założymy jakieś stowarzyszenie poszukujących lewej lampy ?

ja potrzebuje taką koito 220-24673 L (40,5cm)

lampatyl.jpg

coś mi się obiło o uszy że tylna lampa może być naprawiana, byle nie wydostawało się przez nią białe światło.. ale to szczerze wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...