Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOTE - gdzie w Warszawie zrobić przegląd po 75 tys. (poza ASO)


Gość mewa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo poroszę o polecenie warsztatu w Warszawie lub okolicach ( najlepiej Ursynowa )

Mam Nissana NOTE z 2006 przebieg 75 tys. muszę zrobic przegląd i nie działa klakson :(

Nie mam już ochoty wypychać kieszeni T&T więc proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania.

 

Pozdrawiam

Jest taki mały zaklad w Raszynie,ale specjalizuje się w Renówkach ,więc głównie polecić go mogę właścicielom Notesów z silnikiem dci.Ale goście tam naprawdę mają ten silnik w małym paluszku.Adres tego zakładu dostałem od taksówkarza z W-wy,wielu jego kolegów z branży tam jeżdzi na przeglądy a to chyba dobrze świadczy o zakladzie.Zresztą ja pojechałem tam wymienić rozrząd,zrobili mi to w 3 godziny,zapłaciłem 880zł brutto.Przed wizytą w owym zakładzie pojechałem do stacji diagnostycznej ,takiej niby to nowoczesnej,żeby mi stwierdzili co jest przyczyną stukania,podczas skrętu w lewo.Ich mądre komputery wskazały na jakieś tuleje,drążki i nie pamiętam już co.Więc wymieniając ten rozrząd poprosiłem mechanika żeby on przy okazji,potwierdził diagnozę,Ów mechanik tylko wsiadł do auta ,przekręcił kierownicą w lewo i już wiedział że to nie prawda nie co powiedzieli mi na stacji,przyczyną stuków bylo łożysko mc'persona.Oczywiście cena którą wymieniłem wcześniej obejmowała już wymianę tego lożyska i rozrządu wraz z częściami.Od wizyty w tym zakładzie minęło już 4 miesiące i nic się nie dzieje,więć panowie wykonali swoją robotę należycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...