Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parowanie tylnej lampy


bikemc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś wracam ze Mszy i patrzę w navarze tylna prawa lampa zaparowana w połowie. Godzina później to samo. Samochód ma rok i jest na gwarancji. Czy mogę się domagać uzasadnionej wymiany tylnej lampy? Czy muszą one być wymieniane parami? Nagram filmik kamerą, bo później jak odparuje to nie będzie dowodu;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam.. Byłem kiedyś świadkiem wypadku samochodów. Przyjechała nowa laweta Renault (miesięczna). Przyjechała Policja (na końcu- śmieszne) i pierwsze co chciała zrobić to zabrać dowód rejestracyjny lawety bo miała lekko przyparowaną tylną lampę. Ale kierowca lawety powiedział że jedzie jutro ją zareklamować. Więc coś musi być być na rzeczy. Jutro zadzwonię do ASO. A dlaczego powinni wymienić? zaparowania oznacza brak dobrej widoczności światła dla kierowcy jadącego za mną. Podobna sytuacja do "przyciemniania tylnej lampy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby wymienić lampę na gwarancji "bo paruje" musi ona w określony przez producenta sposób parować...

wiem, że brzmi to śmiesznie ale tak jest.

 

 

na pewno warto podjechać do ASO z tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...