Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A jakie jest Wasze zdanie ?


clipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i temat umarł a szkoda bo był fajny

 

Czemu umarł ??? Pytanie zostało postawione - może po prostu inni nie mają zdania ? :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby temat nie umarł (a na forum rzeczywiście nie wiele się dzieje) to dodam jeszcze coś od siebie. Żeby nie było, że jestem taki 4x4 mięczak to mam zamiar z tym tematem jeszcze w tym roku powalczyć. Opłytowany już jestem (to wiecie) ale w planach na 2010 mam jeszcze podniesienie się o dodatkowe 2'' i zastosowanie AT-ków Firestone. Jak to zrobię to może wtedy się zgłoszę na spotkanie. W końcu nie będę wisiał ciągle na wszej lince ;)

Aha! Chcę jeszcze pomalować ramę ale ten temat poruszałem już w osobnym temacie (na dzień dzisiejszy bez odpowiedzi <_< )

 

Off-Roader mam nadzieje, że nie jestem już takim całkowitym "trawnikowym tygrysem :rofl: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby temat nie umarł (a na forum rzeczywiście nie wiele się dzieje) to dodam jeszcze coś od siebie. Żeby nie było, że jestem taki 4x4 mięczak to mam zamiar z tym tematem jeszcze w tym roku powalczyć. Opłytowany już jestem (to wiecie) ale w planach na 2010 mam jeszcze podniesienie się o dodatkowe 2'' i zastosowanie AT-ków Firestone. Jak to zrobię to może wtedy się zgłoszę na spotkanie. W końcu nie będę wisiał ciągle na wszej lince ;)

Aha! Chcę jeszcze pomalować ramę ale ten temat poruszałem już w osobnym temacie (na dzień dzisiejszy bez odpowiedzi <_< )

 

Off-Roader mam nadzieje, że nie jestem już takim całkowitym "trawnikowym tygrysem :rofl: "

 

No i fajnie małymi kroczkami, do przodu :rolleyes: Natomiast ja z uporem maniaka bede Ci sugerował iż warto kupić coś z wymierających gatunków - oczywiście Patrola. Bo jak tak dalej pójdzie to takie auta bedzie można oglądać tylko na starych zdjęciach. To co Nissan zaproponował obecnie pod nazwą Patrol na rynki Blisko-Wschodnie, to już mięczak i chyba robiony troszkę pod Toyote LC 200 - znaczy się propozycja w ten segment rynku. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie małymi kroczkami, do przodu :rolleyes: Natomiast ja z uporem maniaka bede Ci sugerował iż warto kupić coś z wymierających gatunków - oczywiście Patrola. Bo jak tak dalej pójdzie to takie auta bedzie można oglądać tylko na starych zdjęciach. To co Nissan zaproponował obecnie pod nazwą Patrol na rynki Blisko-Wschodnie, to już mięczak i chyba robiony troszkę pod Toyote LC 200 - znaczy się propozycja w ten segment rynku. :huh:

 

Wybór już padł, ale rozważania były co do obu pojazdów. Powodów wybrania Pathfinder, a nie Patrola, nie będę przytaczał bo nie ma to sensu. Z Pathfindera, który został wybrany po dogłębnej analizie za i przeciw, jestem bardzo zadowolony więc zmiany raczej nie będzie. Co do nowego Patrola to nie będę się nadmiernie wypowiadał - napiszę tylko tyle że auto jest STRASZNE :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wybrałem parcha 3,3 td i nic więcej nie muszę mówić bo chyba w tym wypadku nie trzeba prawda???

 

no i ja do czegoś innego go mam jak widać na fotkach po prostu ja nie pojadę tam gdzie wy a wy nie pojedziecie tam gdzie ja bo auta są do czegoś innego przystosowane :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wybrałem parcha 3,3 td i nic więcej nie muszę mówić bo chyba w tym wypadku nie trzeba prawda???

 

no i ja do czegoś innego go mam jak widać na fotkach po prostu ja nie pojadę tam gdzie wy a wy nie pojedziecie tam gdzie ja bo auta są do czegoś innego przystosowane :whistle:

 

Moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie kto pojedzie ani czym. Ważne, żeby nie siedzieć w domu przed TV. A moją XR-ką i tak dojadę dalej niż wszyscy inni z tego forum :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie kto pojedzie ani czym. Ważne, żeby nie siedzieć w domu przed TV. A moją XR-ką i tak dojadę dalej niż wszyscy inni z tego forum :devil:

 

 

nie jestem pewny czy dasz radę przez 1,5m głębokości błota lub 1,8m wody :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny czy dasz radę przez 1,5m głębokości błota lub 1,8m wody :dribble:

 

Aj i tu mnie masz :lol: ! Ja mówię o szerokości a nie głębokości. Snorkela w pysku jeszcze nie mam (też moje moto). Choć na filmie oglądałem przeprawę 2 gości na motocyklach, którym tylko kaski i rury od powietrza z wody wystawały. Ale taki gieroj to nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie kto pojedzie ani czym. Ważne, żeby nie siedzieć w domu przed TV. A moją XR-ką i tak dojadę dalej niż wszyscy inni z tego forum :devil:

 

Bym nie ryzykował takich ostatecznych opinii :rofl:

 

A o Patrolu mówie nie "zamiast" tylko jako drugie auto obok Pathfindera :whistle:

Edytowane przez clipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj i tu mnie masz :lol: ! Ja mówię o szerokości a nie głębokości. Snorkela w pysku jeszcze nie mam (też moje moto). Choć na filmie oglądałem przeprawę 2 gości na motocyklach, którym tylko kaski i rury od powietrza z wody wystawały. Ale taki gieroj to nie jestem.

 

 

a co do szerokości to drzewka do średnicy 15cm kładę jak masełko a grubsze to zależy przy jakiej prędkości a jak stanę to mechanik w ruch i jak na boku nie leżę to jeszcze jadę :rolleyes: , ale cóż idealnych rozwiązań po prostu nie ma a są też górki pod które nie dasz rady a ja się wciągnę , ale co by nie było chylę przed tobą czoło za konkretny wyrok na patrole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Patrolu mówie nie "zamiast" tylko jako drugie auto obok Pathfindera :whistle:

 

No to musiałbym chyba dokonać wyboru Patrol-Żona. Na dzień dzisiejszy wymiaram opcję Żona :D

O.K :lol: Znam ten ból :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Na trawie też może być zabawa ( czytaj podmokła łąka ) i 4 auta stoją, a do najbliższego twardego 200-250 metrów :)

 

Fotki stare ( zeszły rok ), ale brakowało zawodnika ze sprzętem co by robił dokumentację :)

Nie ma za dużo przeróbek, ale zabawa jest - tym bardziej że jeden kolega miał żone w ciązy i właśnie na godzinach miała rodzić...

post-24688-1268226016,2348_thumb.jpg

post-24688-1268226081,0277_thumb.jpg

post-24688-1268226153,6871_thumb.jpg

post-24688-1268226286,4681_thumb.jpg

post-24688-1268226403,4497_thumb.jpg

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie w temacie ale jak jeden użytkownik zauważył od startu jestem nie w temacie:rolleyes:

Bo nie widzę dalej zbieżności tematycznej Patrolowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat no nie parchaty ale co tam nie samymi patrolami świat jeździ, inni mają kijanki jeszcze inni rzeepy a kolega ma komarka i przynajmniej w domu nie siedzi, a co do twojej xr to raczej nie to forum ja mam 520 exc i jakoś się tym nie popisuje, tak że jak widzisz każdy może wyciągnąć armatę na kwiaty, więc wracajmy do tematu patroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offroad to przede wszystkim sztuka topienia kasy w błocie :)

 

Bonzo, najlepszy tekst w tym temacie, ha,ha ! Tak powinien zaczynać się każdy podręcznik off roadu. Czy przyjemność z topienia BMW X5 jest mniejsza niż z topienia Patrola ?

Edytowane przez Niebora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Jedni topią w fajkach, inni w alkoholu a jeszcze inni w offroad... Ale dalej widać, że nie byliście, nie spróbowaliście i macie taką opinię... Co mamy was siłą :) A co do X5 widziałem utopionego, gościa było stać to się zanurzył. Auto nie do uratowania. Stało rok w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni topią w fajkach, inni w alkoholu a jeszcze inni w offroad... Ale dalej widać, że nie byliście, nie spróbowaliście i macie taką opinię... Co mamy was siłą :) A co do X5 widziałem utopionego, gościa było stać to się zanurzył. Auto nie do uratowania. Stało rok w serwisie.

 

No to facet miał duuuużą przyjemność. Przez rok był na adrenalinie. I to się nazywa off road. A myślisz, że ja nie utopiłem żadnej kasy w doznania ekstremalne ? Utopiłem, utopiłem. I nie żałuję. Liczy się zabawa.

Podsumowując: z zamieszczonych wyżej wypowiedzi na niniejszy temat wynika, że topienie Patrola czy Toyoty Landcruisera jest jedynie słuszne i wychodzi dużo taniej niż topienie BMW X5, Toyoty RAV4 lub Audi Q7. Moim zdaniem ma to sens.

Edytowane przez Niebora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...