Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[CABSTAR]


Gość adr7

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem chłopaki mam pytanko czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym dostawczaku?? chcę kupić coś takiego do firmy, wygląda całkiem obiecująco a w necie jest bardzo skąpo z opiniami, czy to wogóle jest Nissan?? czy jakiś wynalazek po mariażu z Renault?? w załączeniu link do interesującej mnie bryczki: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1590742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy znajomego ma takie autko w firmie i poza tym że miał zwarcie w instalacji i akumulator został wymieniony na gwarancji to nic się nie dzieje.

Samochód ma przejechane w tej chwili chyba ok 20 000 km z tym że jest z zabudową ale robioną na zamówienie (troche wystaje poza rame).

W tym opisywanym przezemnie to jest silnik z nawary ale ile koni ma to niewiem ogólnie silnik jest japoński (renault dołożyło tylko kilka plastikowych osłon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są dwa silniki montowane 2,5L i 3,0L ten 2,5 wygląda zupełnie identycznie jak mój 2,2dCi w Almerze hahahahaha:) :devil: dzięki za info michał801 może ktoś jeszcze się wypowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika YD25 to hmmmmm.....ZD30 jest mocniejszy i lepszy. Co z tego ze japonski...oni nie umieja produkowac silnikow wysokopreznych ( chodz i te o zaplonie iskrowym tez nie sa super) wiec zlecaja to w Ren.... lub co jest lepsze w S&K w niemczech . Problem w D22 jest zwiazany z tym silnikiem jak i w D40 i R51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W D22 wystepuje jednostka napedowa tylu YD25 znana rowniez z D40 i R51 oraz z F24. Generalnie jest to kiepska jednostka napedowa. W wersji starszej z D22 wysiadaly panewki itp itd. Problemy z turbosprezarka i chlodnica powietrza doladawania....a wlasciwie ECM. Bardzo wiele tyj jednostek zostalo wymienionych lub naprawianych na terenie Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A moze ktos podpowie jak zdjac ogranicznik z tego autka ;D, i podpwoeim ze te 130 pare koni daje rade w tym autku ;D, i nie jeden sie zdziwi hehe podczas wyprzedzania ;).Jka Cabstara chcesz kupic , to koniecznie z klima, bo szyby paruja jak w kazdym Nissanie, noi w lepszej opcji jak Ci fundusz pozwala ;), taki goluch ma tylko elektryke w szybach, a i jeszcze wazna sprawa nie ma regulacji siedzenia fotlea pasazera, siedzisz jakbys mial lopate przy plecach,do miasta w sam raz z takim plaskim przodem, i najlepiej zeby bylw wersji 6 biegowej, podobno czesto lubia sie w nich przepalac zarowki, a i po ok 40000 tlumik sie przepala oryginalny i do wymiany,ciekaw jestem czy wychodzily wersje z abs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...