Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera GT


Gość Colli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić Primere P11 w wersji GT tylko przed kupnem chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś większy problem w jej tuningu ? mianowicie chciałbym w swojej od strony mechanicznej zalozyc kilka zabawek sportowych ale nie jestem pewien czy sam dam sobie z tym rade. Chcę założyć :

1) Dwie pompy paliwa

2) Większe turbo

3) lepszy układ chłodzenia

4) Sportowy układ wydechowy

5) Gwintowane zawieszenie

6) Sportowe hamulce .

Dzięki za wszystkie odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim to chyba nie masz za bardzo pojęcia co za silnik jest w primerze GT...

piszesz że chciałbys założyć większe turbo a to jest silnik wolnossący,po drugie w tym silniku totalnym bezsensem jest zakładanie dwóch pomp paliwa no chyba że planujesz moce ponad 400km!!spokojnie przy modyfikacjach do 320km wystarczy pompa WALBRO[zwykle obsługuje spokojnie silniki MIŚKI EVO,IMPREZY TURBO]

 

proponuje poczytać więcej o primerze GT,a potem pytaj,ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie czytałem za wiele o tym aucie a te mody były na razie tylko tak jako pierwsze myśli na temat tego auta . Z czasem będe sie dowiadywał wiecej na temat tego silnika i postaram się bardziej profesjonalnie podejść do tematu .

dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Marzenia nie kosztują. Jak wykręcisz primerę na 400HP to będziesz hardcorem. Przy takiej mocy modyfikacje nie skończą się tylko na silniku. Seryjna skrzynia wytrzymuje podobno tylko 300HP. Jakieś dobre zawieszenie... A przede wszystkim walka z trakcją.... Na początek poczytaj sobie tematy turbionych już nissanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne cudo. Myślałem ze wychodziły tylko w 1.6 silniku.... się myliłem. Ciekawi mnie jak jest rozwiązane przeniesienie napędu. I czy napęd dał rade prze więcej PS :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...