Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] - montaż wspomagania kierownicy


Gość Hertz___

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hertz___

Witam

 

Moja kobieta zaczyna narzekać na brak wspomagania kierownicy w k 11, czy jest możliwość założenia wspomagania, jeśli tak to co by było potrzebne i jakie mogą być przybliżone koszty ? No i podstawowe pytanie czy to w ogóle zdałoby egzamin ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są dostępne kompletne (przynajmniej tak piszą wystawiający) wspomagania w cenie od 300 zł w górę np: http://moto.allegro.pl/item935561344_kompletne_wspomaganie_nissan_micra_96_01r.html. Z montażem nie powinno być specjalnych problemów, jak nie będziesz robić sam to zapytaj mechaników ile policzą za robociznę, możesz się potem podzielić wiedzą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

Witam, wiem, ze kolega dodal bardzo przydatny artykul w jezyku angielskim ze zdjeciami, ale ja nie jestem angielskojezyczny. Prosze o pomoc, jesli ktos posiada dokumentacje /opis ze zdjeciami/ z zakladania wspomagania do micry k11 rok 1997. Moge nawet kupic, taka dokumentacje. Nie dlugo bede w posiadaniu czesci, calego ukladu do zamontowania wspomagania. Chce to zrobic w garazu, bo slyszalem, ze nie jest to klopotliwe.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...