Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła Mijania


Gość hancz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym forumowiczem. Męczy mnie jedna rzecz w navarce mojego taty ;) Po włączeniu świateł drogowych (długich) pojawia sie niebieska ikona na desce, natomiast po wlaczeniu swiatel mijania nie pojawia sie zielona ikona (ktora w kazdym innym aucie jest). Powiedziecie mi czy u was jest tak samo, czy w tej Navce jest cos nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz sie z tym spotkalem szczerze mowiac ;) Wyczytpalem gdzies, ze w niektórych samochodach ikona ta gasnie gdy spalona jest jakas zarowka ;) Jednak tu to nie pasuje, bo zarowki wszystkie sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym forumowiczem. Męczy mnie jedna rzecz w navarce mojego taty ;) Po włączeniu świateł drogowych (długich) pojawia sie niebieska ikona na desce, natomiast po wlaczeniu swiatel mijania nie pojawia sie zielona ikona (ktora w kazdym innym aucie jest). Powiedziecie mi czy u was jest tak samo, czy w tej Navce jest cos nie tak?

 

To niestety przypadłość wielu japończyków. Też mnie to irytuje, szczególnie odkąd jest obowiązek jazdy na światłach mijania w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opel vectra c po FL też nie ma kontroli od świateł mijania.

jest tylko od pozycyjnych i drogowe

 

opel vectra c po FL też nie ma kontroli od świateł mijania.

jest tylko od pozycyjnych i drogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...