Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] halogeny P11 lift


Gość tomajul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W inetrcars http://www.ekatalog.intercars.com.pl/index.php?lang_id='RU' są zamienniki ABAKUS 317 i TYC 378 i oryginały VALEO 810 Są to zwykłe soczewkowe a nie Xenon

Nie zakładaj dwóch tematów

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inetrcars http://www.ekatalog.intercars.com.pl/index.php?lang_id='RU' są zamienniki ABAKUS 317 i TYC 378 i oryginały VALEO 810 Są to zwykłe soczewkowe a nie Xenon

Nie zakładaj dwóch tematów

 

 

sorki to pomyłka "nie bić jestem nowy" dzięki za info

 

a jak zamknąć ten drugi temat

Edytowane przez tomajul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka tu jest pytanie o halogeny a ja podałem ceny reflektorów, halogenów tam nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupowałem w IX 2009 z allegro w cenie 200 pln za sztukę - używany.

w salonie nissana za oryginał valeo żądają chyba 500 pln . Nie spotkałem nigdzie podróbek tych halogenów na rynku.

Musisz sam zdecydować. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupowałem w IX 2009 z allegro w cenie 200 pln za sztukę - używany.

w salonie nissana za oryginał valeo żądają chyba 500 pln . Nie spotkałem nigdzie podróbek tych halogenów na rynku.

Musisz sam zdecydować. Powodzenia.

 

 

Dzięki ale chyba jednak będę musiał kupić "ZAŚLEPKI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Zamienniki halogenów do naszych primerek nie były i nie są produkowane. Tylko oryginał lub zaślepki. Lub pomyśleć nad stworzeniem customerskich halogenów. Ja to rozważam. Zakup oryginalnych używek się nie opłaca. Za cenę jednego halogenu można mieć dwie soczewki Helli Micro De.

http://allegro.pl/item955727563_opc_zafira_vectra_b_hella_micro.html

Edytowane przez fragles13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to liczyłem na to że można coś zakombinować i wmontować (wpasować) jakieś inne. Gdyby się komuś udało to też chętnie spróbuję. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

A dlaczego miałoby się nie dać? Ja planuję coś takiego zrobić. Dokonałem już zakupu soczewek Helli.

Jeśli ktoś ma możliwość podejścia do tematu całkiem na poważnie, można zrobić coś takiego:

f36ab9c873f5.jpg

 

854efa14ae36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jest jeszcze jedna opcja: okrągłe lampki do jazdy dziennej zamiast halogenów

ale osobiście jestem przeciwnikiem montowania jakichkolwiek świateł do jazdy dziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...