Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co to jest przepływka w nissanie primerze p11 1.6 16v benzyna?????????


Gość rumun

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem poradę przemycia przepływki, w sprawie szarpania auta przy przełączaniu biegów, lecz nie wiem co to w ogóle jest i gdzie się znajduję....pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie masz filtr powietrza?

 

odkręć puszkę w której znajduje się filtr powietrza (obejma po spodem).

W tej "rurce", która jest pod spodem jak spojrzysz to zobaczysz 2 druciki - to jest przepływomierz.

Odłącz aku.

Przepływomierz jest przykręcony na 2-3 sruby z lewej strony tej rurki. Jak odkręcisz - obchodz się z tym delikatnie, te 2 druciki latwo zniszczyc, a wtedy pozostaje tylko kupno drugiego przeplywomierza.

 

Delikatnie wyczzysc te 2 druciki i zloz wszystko z powrotem w odwrotnej kolejnosci.

 

Calosc zajmuje jakies 15 minut jak robisz to pierwszy raz...

 

Jak bedziesz mial problem to napisz, przygotuje wtedy w niedziele instrukcje obrazkowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Nie miałem problemu ze znalezieniem przepływki, natomiast na efekty trzeba poczekać, bo mam pękniętą półośkę i czekam na części :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość przemo8400

Wiesz gdzie masz filtr powietrza?

 

odkręć puszkę w której znajduje się filtr powietrza (obejma po spodem).

W tej "rurce", która jest pod spodem jak spojrzysz to zobaczysz 2 druciki - to jest przepływomierz.

Odłącz aku.

Przepływomierz jest przykręcony na 2-3 sruby z lewej strony tej rurki. Jak odkręcisz - obchodz się z tym delikatnie, te 2 druciki latwo zniszczyc, a wtedy pozostaje tylko kupno drugiego przeplywomierza.

 

Delikatnie wyczzysc te 2 druciki i zloz wszystko z powrotem w odwrotnej kolejnosci.

 

Calosc zajmuje jakies 15 minut jak robisz to pierwszy raz...

 

Jak bedziesz mial problem to napisz, przygotuje wtedy w niedziele instrukcje obrazkowa ;)

 

Witam jestem nowym posiadaczem nissana p11 1.6 98` i od kilku tygodni walczę z utratą mocy.Napisałeś koledze że możesz zrobić instrukcję obrazkową czyszczenia tej przepływki. Byłbym bardzo zobowiązany bo jestem laikiem i niechciałbym narazić się na koszty które i tak już poniosłem. Zgóry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...