Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno X-traila


Gość sympatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sympatyk

Witam, zamierzam kupić nissana. Rok 2003-2004, "doradcy" mówią, żeby kupić 136 KM a nie 114 KM. Czy jest aż taka duża różnica w mocy?? Patrzę też na cenę i przyznam, że tych słabszych jest więcej

 

Pozdrawiam

 

Jestem laikiem jeśli chodzi o auta ( suvy ) terenowe, ale marzenia biorą górę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego X to może czasem postał obok terenówki jak przed marketem ktoś patrolem podjechał i stanął obok. Przekonałem się o tym po pierwszym wypadzie na łąkę!

136PS w X-ie daje radę- mam civica 2008r (tzw. ufo) o mocy 140km i jest mniej elastyczny od tej padliny. Jaka jest różnica między 114 to nie wiem, ale na pewno zauważalna. Może zobacz jakieś technikal data? dwóch modeli i będziesz wiedział...

Jak dobrze kojarzę to 114 PS nie ma elektronicznej pompy. Jak padnie to poczujesz różnicę w kwocie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sympatyk

Wiem, wiem, że z terenówką nie ma on za wiele wspólnego. Raczej chodzi mi o gabaryty, wygodę, napęd 4x4 (drogę dojazdową do domu mam średniej jakości zimą - śnieg) i ..... spełnienie zachcianki. Nie mam na razie czasu na wypady w teren, a jak się znajdzie czas to będę nad czymś innym myślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...